Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Sneek
Sneek
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
HAN Campustheater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. De tippe
Vledder
Zaantheater
Zaandam
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Energiehuis
Dordrecht
dinsdag 18 februari 2020
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 19 februari 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daan Boom - De Eerste
Theater Sneek, Sneek
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meenthe, Steenwijk
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Figi Theater, Zeist
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Markant Uden, Uden
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 20 februari 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden
HAN Campustheater, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Ervaring
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Enge Buren - BASTA!
Figi Theater, Zeist
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Anuar - EERLIJK
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parktheater, Eindhoven
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 21 februari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. De tippe, Vledder
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rayen Panday - Trigger
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
SplotsZ, Roelofarendsveen
zaterdag 22 februari 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Trigger
Energiehuis, Dordrecht