CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -7
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 09 mei
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
vr 10 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Theaters Tilburg
Tilburg
Posthuis Theater
Heerenveen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Agnietenhof
Tiel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Domijnen
Sittard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Spant!
Bussum
De Maagd
Bergen op Zoom
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Meerpaal
Dronten
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Lochem
Lochem
BREStheater
Brielle
00:00
De Klif
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 11 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Maaspoort
Venlo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Venray
Venray
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theaterpand Weesp
Weesp
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
DeMess
Naarden
DeLaMar
Amsterdam
Theater Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater RhederArt
Dieren
Flint
Amersfoort
C.C. De Werft
Geel
De Boodschap
Rijen
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
2
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater De Omval
Diemen

donderdag 09 mei 2019

20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Dolf Jansen - Bijna Cultura, Ede
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech! KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel De Maaspoort, Venlo
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater de Schalm, Veldhoven

vrijdag 10 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later was alles beter Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theaters Tilburg, Tilburg
De Partizanen - Het leven an sich Posthuis Theater, Heerenveen
Emilio Guzman - Kom dan! Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Agnietenhof, Tiel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater de Griffioen, Amstelveen
Kiki Schippers - Waar Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - De Suppoost Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Ploeg Ultimatum De Domijnen, Sittard
André Manuel - DREEJKLEZOEW Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arie & Silvester - Wie?! Spant!, Bussum
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Paradijskleier Wilminktheater, Enschede
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theater 't Speelhuis, Helmond
Louise Korthals - Alles is er De Weijer, Boxmeer
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen De Meerpaal, Dronten
Patrick Laureij Theater de Blauwe Kei, Veghel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater de Voorveghter, Hardenberg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Hof 88, Almelo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Lochem, Lochem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST BREStheater, Brielle
00:00
Oeloek - Droeftoeters De Klif, Nijmegen
Yentl en de Boer - Magie DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Nieuwe Kolk, Assen
Theo Nijland - En de rest is onzin De Harmonie, Leeuwarden
Nathalie Baartman - Breek Agora Theater Druten, Druten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Kommil Foo - Oogst Zaantheater, Zaandam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Stoep, Spijkenisse
Thomas Acda - Motel Theater De Leest, Waalwijk
Foto Dolf Jansen - Bijna
Dolf Jansen - Bijna Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Ludens, Voorburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Arjen Lubach - Live Markant Uden, Uden
20:15
Matroesjka - Brainwash Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk van Beresteyn, Veendam
20:15
Najib Amhali waar was ik? Meervaart, Amsterdam
Foto Enge Buren - Vreemde Vogels
Enge Buren - Vreemde Vogels Posttheater, Arnhem
1
20:30
Marlon Kicken - In de Lift Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 11 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - Later was alles beter De Maaspoort, Venlo
Emilio Guzman - Kom dan! Theater de Voorveghter, Hardenberg
Karin Bloemen - Souvenirs Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum De Poorterij, Zaltbommel
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Venray, Venray
ANNE & LISA - Weltschmerz De Nieuwe Kolk, Assen
Arie & Silvester - Wie?! Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij Theater de Kampanje, Den Helder
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaterpand Weesp, Weesp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Ludens, Voorburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Orpheus, Apeldoorn
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook DeMess, Naarden
Yentl en de Boer - Magie DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Orpheus, Apeldoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater RhederArt, Dieren
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Flint, Amersfoort
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De Werft, Geel
Thijs Kemperink - Bonje De Boodschap, Rijen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater Dakota, Den Haag
Kommil Foo - Oogst Schouwburg Odeon, Zwolle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Acda - Motel Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Bijna Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Agora Theater Lelystad, Lelystad
2
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Film: Le gamin au velo PlusEtage, Baarle-Nassau
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring Theater De Omval, Diemen
Pagina -7