CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -7
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 19 okt
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Werftheater
Utrecht
zo 20 okt
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
DOK 6
Panningen
ma 21 okt
20:00
Theater Floralis
Lisse
di 22 okt
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Diligentia
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 23 okt
Theater de Bussel
Oosterhout
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Schattelijn
Geertruidenberg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Hofman Café
Utrecht
do 24 okt
Theater Harderwijk
Harderwijk
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
1
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
1
1
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
vr 25 okt
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posthuis Theater
Heerenveen
Wapen van Reek
Reek
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Theater Idea
Soest
00:00
Cultureel Centrum Fidei Et Arti
Oudenbosch
00:00
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Trefpunt
Warmond
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Dorpshuis De Juffrouw
Hazerswoude Dorp
Diligentia
Den Haag
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen

zaterdag 19 oktober 2019

20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust & Leed (try-out) De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première Werftheater, Utrecht

zondag 20 oktober 2019

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie DOK 6, Panningen

maandag 21 oktober 2019

20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater Floralis, Lisse

dinsdag 22 oktober 2019

00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Diligentia, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Meervaart, Amsterdam
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live DeLaMar, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Hehobros Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 23 oktober 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Bussel, Oosterhout
Henry van Loon - Onze Henry Posttheater, Arnhem
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Diligentia, Den Haag
De Patrizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Ervaring De Schattelijn, Geertruidenberg
Best of... Ton Kas Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:45
Comedy Night: Tom Sligting + Esther van der Voort & more Simplon, Groningen
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Meervaart, Amsterdam
20:00
Urbanus Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Ledeltheater, Oostburg
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater De Veste, Delft
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live DeLaMar, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Hehobros Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met Anouk Kragtwijk / Chris Silo Hofman Café, Utrecht

donderdag 24 oktober 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Harderwijk, Harderwijk
Henry van Loon - Onze Henry Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Verte Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater de Kappen, Haaksbergen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater de Stoep, Spijkenisse
De Patrizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
1
20:00
Urbanus Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Max van den Burg - Paasbest Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Parktheater, Eindhoven
Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Diligentia, Den Haag
1
1
20:15
Najib Amhali De Maaspoort, Venlo
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Hoftheater, Raalte
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nathalie Baartman Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Daan Boom - De Eerste Den heuvel, Alphen
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam

vrijdag 25 oktober 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Verte Posthuis Theater, Heerenveen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Wapen van Reek, Reek
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Schouwburg Venray, Venray
00:00
René van Meurs - Hunkert Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Kirsten van Teijn - NOBEL Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Idea, Soest
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Cultureel Centrum Fidei Et Arti, Oudenbosch
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Kaleidoskoop, Nieuwkoop
00:00
Nathalie Baartman - Breek Het Kielzog, Hoogezand
De Patrizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Spant!, Bussum
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Schattelijn, Geertruidenberg
Lebbis - De Ervaring C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Het Trefpunt, Warmond
Best of... Ton Kas Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Dorpshuis De Juffrouw, Hazerswoude Dorp
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Diligentia, Den Haag
20:00
Wouter Monden Het Bolwerk, Sneek
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Najib Amhali De Maaspoort, Venlo
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten De Maaspoort, Venlo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pagina -7