Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Markant Uden
Uden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium onder de toren
Grootschermer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
World Forum Theater
Den Haag
21:30
Zaantheater
Zaandam
19:00
Zaantheater
Zaandam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Theater De Kik
Elst
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
21:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Belgica
Dendermonde
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Markant Uden
Uden
Munttheater
Weert
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Bon theater
Medemblik
zaterdag 23 april 2022
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Markant Uden, Uden
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Podium Hoge Woerd, De Meern
Nathalie Baartman - SNAK
Podium onder de toren, Grootschermer
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
Posttheater, Arnhem
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Crins - Mesthoop
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Streams Breede Beek, Nijkerk
Grof geschud - Broeden
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Anuar - Eerlijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater Vianen, Vianen
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Zaantheater, Zaandam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Zaantheater, Zaandam
zondag 24 april 2022
14:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Flint, Amersfoort
20:30
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater De Kik, Elst
maandag 25 april 2022
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
De Harmonie, Leeuwarden
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Kampanje, Den Helder
dinsdag 26 april 2022
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Chassé Theater, Breda
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Flint, Amersfoort
20:30
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Uit het niets
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Kampanje, Den Helder
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
donderdag 28 april 2022
20:30
Marcel Harteveld - Geen idee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Grof geschud - Broeden
C.C. Belgica, Dendermonde
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Munttheater, Weert
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Posttheater, Arnhem
20:00
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Uit het niets
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Lebbis - De Ziel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij - Live
Theater De Veste, Delft
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Zuidplein, Rotterdam
vrijdag 29 april 2022
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Agnietenhof, Tiel
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jandino - Opgefokt
Chassé Theater, Breda
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
De Maaspoort, Venlo
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas
Diligentia, Den Haag
Grof geschud - Broeden
Dok6, Panningen
20:15
René van Meurs - 2636
Figi Theater, Zeist
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Cabarestafette 21-22
Parktheater, Eindhoven
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Posttheater, Arnhem
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Posttheater, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lebbis - De Ziel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Kom, Nieuwegein
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij - Live
Theater De Veste, Delft
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 30 april 2022
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Bon theater, Medemblik