CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -79
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 14 feb
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Agnietenhof
Tiel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater Idea
Soest
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Spant!
Bussum
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
De Reggehof
Goor
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
1
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Klif
Nijmegen
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 15 feb
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Capitole
Gent
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Web
Bleiswijk
Theater De Omval
Diemen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Pand P
Eindhoven
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 16 feb
15:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Diligentia
Den Haag
ma 17 feb
Capitole
Gent
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
di 18 feb
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam

vrijdag 14 februari 2020

Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Molenberg, Delfzijl
André Manuel - DREEJKLEZOEW Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Souvenirs Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater Idea, Soest
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Jan Beuving - Rotatie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Spant!, Bussum
00:00
René van Meurs - Hunkert C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Zinin, Nijverdal
Rayen Panday - Trigger De Reggehof, Goor
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Ogterop, Meppel
Sara Kroos - Verte Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Foto Fresku - Voordat het te laat is
Fresku - Voordat het te laat is Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
1
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ronald Snijders & Pieter Jouke - De Staat van Verwarring,Valentijnsedi De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Flint, Amersfoort
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Figi Theater, Zeist
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Het Musiater, Zevenaar
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater Sneek, Sneek
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Meenthe, Steenwijk
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege van Beresteyn, Veendam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Murth Mossel - #NoFilter De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Klif, Nijmegen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cabaret Oriental Paradiso, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste Zaantheater, Zaandam
20:30
Oldenhermanns - Unsexed De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Anuar - Eerlijk Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 15 februari 2020

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Capitole, Gent
Martijn Koning - Koning van de toekomst Orpheus, Apeldoorn
Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Ervaring Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
René van Meurs - Hunkert Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater 't Web, Bleiswijk
Rayen Panday - Trigger Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Verte Theater Geert Teis, Stadskanaal
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Agnietenhof, Tiel
20:00
Man, man, man, de Podcast Pand P, Eindhoven
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Enge Buren - BASTA! Theater RhederArt, Dieren
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Weijer, Boxmeer
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Veste, Delft
20:15
Daan Boom - De Eerste Het Klooster, Woerden
20:15
Ali B - Koorts Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Hof 88, Almelo
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd Diligentia, Den Haag
1
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Fulcotheater, IJsselstein
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Zalencentrum de Treemter, Balk
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 16 februari 2020

15:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater de Koornbeurs, Franeker
15:30
Sjaak Bral Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Man, Man, Man De Podcast Hedon, Zwolle
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Enge Buren - BASTA! Diligentia, Den Haag

maandag 17 februari 2020

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Capitole, Gent
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

dinsdag 18 februari 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Zuiderstrandtheater, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pagina -79