Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Floralis
Lisse
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Veur Theater
Leidschendam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Omval
Diemen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Walhalla
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Ludens
Voorburg
Hoftheater
Raalte
Agnietenhof
Tiel
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
Theater De Willem
Papendrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Spant!
Bussum
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Maaspoort
Venlo
De Weijer
Boxmeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Werftheater
Utrecht
00:00
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
DeMess
Naarden
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Diligentia
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Purmaryn
Purmerend
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hofpoort
Coevorden
Bon theater
Medemblik
Theater Floralis
Lisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater 't Pand
Gorinchem
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater De Willem
Papendrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Arnhem
Arnhem
BREStheater
Brielle
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Huiskamer
Weert
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Dorpshuis
Nigtevecht
donderdag 11 oktober 2018
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Speeldoos, Baarn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Purper - Purper's Passie
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:30
Matroesjka - Brainwash
Groene Engel, Oss
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posttheater, Arnhem
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
vrijdag 12 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Floralis, Lisse
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Veur Theater, Leidschendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jochen Otten - Troosten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kiki Schippers - Waar
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fransche School Culemborg, Culemborg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Deurne, Deurne
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Ludens, Voorburg
Arie & Silvester - Wie?!
Hoftheater, Raalte
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Klooster, Woerden
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
Spant!, Bussum
Rayen Panday - Fenomeen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
DeMess, Naarden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
Nathalie Baartman - Breek
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
De Meerpaal, Dronten
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 13 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hofpoort, Coevorden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Bon theater, Medemblik
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Floralis, Lisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Den Herd, Bladel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Lochem, Lochem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater 't Pand, Gorinchem
Louise Korthals - Alles is er
Theaterpand Weesp, Weesp
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Omval, Diemen
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Arnhem, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
BREStheater, Brielle
Patrick Laureij
Het Evertshuis, Bodegraven
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash
Het Klooster, Woerden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Venray, Venray
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Huiskamer, Weert
Richard Groenendijk - Om Alles!
Leidse Schouwburg, Leiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht