Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Cardo
Groesbeek
Parktheater
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Fulcotheater
IJsselstein
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Mythe
Goes
Podium Boxtel
Boxtel
Junushoff Theater
Wageningen
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Geert Teis
Stadskanaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lievekamp
Oss
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Munttheater
Weert
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Werf
Aalst
Theater de Koornbeurs
Franeker
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Nieuwe Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meerpaal
Dronten
Theater de Spiegel
Zwolle
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater De Omval
Diemen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Klif
Nijmegen
C.C. De Pas
Heesch
Theater Gooiland
Hilversum
Kennemer Theater
Beverwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Reggehof
Goor
Theater de Stoep
Spijkenisse
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
De Meenthe
Steenwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Cammeleur
Dongen
00:00
Dok6
Panningen
woensdag 03 april 2019
18:15
Kevin Bridges
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Muze, Noordwijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Omval, Diemen
donderdag 04 april 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Speeldoos, Baarn
De Partizanen - Het leven an sich
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kappen, Haaksbergen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Cardo, Groesbeek
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kiki Schippers - Waar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Murth Mossel - Pauwer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Musiater, Zevenaar
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Mythe, Goes
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Boxtel, Boxtel
Fresku - Voordat het te laat is
Junushoff Theater, Wageningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Molenberg, Delfzijl
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Louise Korthals - Alles is er
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater 't Speelhuis, Helmond
Matroesjka - Brainwash
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Munttheater, Weert
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Deventer Schouwburg, Deventer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werf, Aalst
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Koornbeurs, Franeker
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thomas Acda - Motel
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Kommil Foo - Oogst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Kamagurka - de grenzen van de ernst
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Nathalie Baartman - Breek
Cultura, Ede
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED
De Maaspoort, Venlo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Eendracht, Gemert
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 05 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Spiegel, Zwolle
Emilio Guzman - Kom dan!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal
Alex Ploeg Ultimatum
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Klif, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. De Pas, Heesch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Gooiland, Hilversum
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku - Voordat het te laat is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Reggehof, Goor
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Rayen Panday - Fenomeen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Oosterpoort, Groningen
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Meenthe, Steenwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen