Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijk Circus
Brussel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Dok6
Panningen
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:15
Flint
Amersfoort
19:00
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
C.C. Deurne
Deurne
C.C. De Werft
Geel
19:30
Agnietenhof
Tiel
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Spant!
Bussum
Theater de Huiskamer
Weert
21:30
CulturA & Zo
Nootdorp
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Het Klooster
Woerden
19:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
21:30
CulturA & Zo
Nootdorp
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater De Kik
Elst
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Bon theater
Medemblik
De Dillewijn
Ankeveen
19:00
De Dillewijn
Ankeveen
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Strombeek
Grimbergen
Parktheater
Eindhoven
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
C.C. Deurne
Deurne
C.C. De Bunder
Moorslede
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
16:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
15:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
vrijdag 11 december 2020
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Inès Reg
Koninklijk Circus, Brussel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Bussel, Oosterhout
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Dok6, Panningen
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Enge Buren - Basta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
Enge Buren - Basta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Sloss - Hubris
AFAS Live, Amsterdam
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Werft, Geel
19:30
Bastiaan Ragas -een Kerstavond voor 100 van zijn beste vrienden, zeker
Agnietenhof, Tiel
19:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Theater De Willem, Papendrecht
zaterdag 12 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Vlamousse - Saampies
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Spant!, Bussum
Un, Dos, Stress
Theater de Huiskamer, Weert
21:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
19:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Het Klooster, Woerden
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Riza Tisserand
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Posttheater, Arnhem
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
21:30
Nesim - TaBoe!
CulturA & Zo, Nootdorp
19:30
Nesim - TaBoe!
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Murth Mossel - Tot op dat moment
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Martijn Kardol - Welkom
Theater De Kik, Elst
Man, man, man, de Podcast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
Kiki Schippers - Meer
Bon theater, Medemblik
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Dillewijn, Ankeveen
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Dillewijn, Ankeveen
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Johan Goossens - In het beste geval
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - In het beste geval
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Strombeek, Grimbergen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Diligentia, Den Haag
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
De Kattendans, Bergeijk
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater Harderwijk, Harderwijk
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Bunder, Moorslede
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Smeltkroes, Maarheeze
zondag 13 december 2020
16:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Spant!, Bussum
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Spant!, Bussum
Man, man, man, de Podcast
Goudse Schouwburg, Gouda
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
15:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
maandag 14 december 2020
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 15 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
William Boeva - B30VA
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen