CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -800
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 25 jan
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Spant!
Bussum
3
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 26 jan
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
ma 28 jan
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
3
20:30
Theater PePijn
Den Haag
di 29 jan
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 30 jan
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
22:00
Vera
Groningen
1
do 31 jan
't Zand
Maarssen
1
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Musis
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vr 01 feb
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
1
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 02 feb
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
21:30
Bibelot
Dordrecht
zo 03 feb
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
ma 04 feb
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 05 feb
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 06 feb
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:15
Diligentia
Den Haag
2
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater De Veste
Delft
do 07 feb
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
2
20:15
Theater De Veste
Delft
1
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vr 08 feb
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 09 feb
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Tobbe
Voorburg
2
zo 10 feb
Tivoli
Utrecht
2
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
ma 11 feb
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
3
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
di 12 feb
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
1
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
wo 13 feb
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Patronaat
Haarlem
1
do 14 feb
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Paard
Den Haag
Lux
Nijmegen
1
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Maaspoort
Venlo
2
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vr 15 feb
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
1
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar

vrijdag 25 januari 2008

20:15
Roué Verveer Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Najib Amhali
Najib Amhali Spant!, Bussum
3
20:30
Droog Brood Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:30
Ted Griffioen Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 26 januari 2008

20:15
Claudia de Breij De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mylou Frencken Diligentia, Den Haag
20:30
Droog Brood Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Berit Companjen / Willemijn Smeets Theater PePijn, Den Haag
20:30
Tournee 1 Theater de Tobbe, Voorburg

maandag 28 januari 2008

20:00
Marc-Marie Huijbregts AFAS Circustheater, Scheveningen
3
20:30
Jhanna Houweling Theater PePijn, Den Haag

dinsdag 29 januari 2008

20:00
Joep Onderdelinden Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Vliegende Panters Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Giphart, Chabot en Bril Twentse Schouwburg, Enschede
20:15
A Night of Comedy Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Jhanna Houweling Theater PePijn, Den Haag

woensdag 30 januari 2008

20:00
Joep Onderdelinden Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Veldhuis & Kemper
Veldhuis & Kemper TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
1
20:15
Eric van Sauers De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Katinka Polderman Diligentia, Den Haag
20:30
Jhanna Houweling Theater PePijn, Den Haag
22:00
Gedignag Vera, Groningen
1

donderdag 31 januari 2008

Foto Roué Verveer
Roué Verveer 't Zand, Maarssen
1
20:15
Cameretten Finaletoernee 2007 Theater de Speeldoos, Baarn
1
20:15
Eric van Sauers De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Droog Brood Diligentia, Den Haag
1
20:15
In concert Musis, Arnhem
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 01 februari 2008

20:15
Eric van Sauers De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Hassans Angels Spant!, Bussum
1
20:15
Giphart. Chabot. Bril Diligentia, Den Haag
1
20:30
Pieter van Empelen en Caroline van de Burgt Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 02 februari 2008

Foto Najib Amhali
Najib Amhali Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:15
Eric van Sauers De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:15
Rob Urgert en Bastiaan Geleijnse Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Daniël Samkalden Theater PePijn, Den Haag
20:30
Samba Schutte Theater de Tobbe, Voorburg
21:30
Bert Gabriels: Gestorven Onzin Bibelot, Dordrecht

zondag 03 februari 2008

20:15
Eric van Sauers De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Daniël Samkalden Theater PePijn, Den Haag

maandag 04 februari 2008

20:00
Comedytrain Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 05 februari 2008

20:15
Jetty Mathurin Theater De Veste, Delft
20:30
Daniël Arends Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 06 februari 2008

20:00
Ronald Goedemondt Twentse Schouwburg, Enschede
20:15
Boom Chicago Diligentia, Den Haag
2
20:30
Howard Komproe Zaantheater, Zaandam
20:30
Daniël Arends Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
X3 Kleinkunst Theater PePijn, Den Haag
21:00
Comedy Explosion Theater De Veste, Delft

donderdag 07 februari 2008

20:00
Arie en Silvester Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:15
Vincent Bijlo Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Rooyackers, Kamps en Kamps Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
2
20:15
Ronald Goedemondt Theater De Veste, Delft
1
20:30
Jaap Mulder Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Daniël van Veen / Ibo Bakker Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 08 februari 2008

20:00
Geen Familie J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Hardcore comedy avond J.C. Elektra, Sliedrecht
20:15
Plien en Bianca Spant!, Bussum
20:15
Groot Niet Te Vermijden Diligentia, Den Haag
20:30
Daniël van Veen / Ibo Bakker Theater PePijn, Den Haag
20:30
Joep Onderdelinden Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 09 februari 2008

20:15
Claudia de Breij Zaantheater, Zaandam
20:15
Groot Niet Te Vermijden Diligentia, Den Haag
20:30
Roué Verveer TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Marco van Es Theater PePijn, Den Haag
20:30
Joep Onderdelinden Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Micha Wertheim
Micha Wertheim Theater de Tobbe, Voorburg
2

zondag 10 februari 2008

Foto Hans Teeuwen Zingt
Hans Teeuwen Zingt Tivoli, Utrecht
2
1
20:30
Jhanna Houweling Theater PePijn, Den Haag

maandag 11 februari 2008

Foto Najib Amhali
Najib Amhali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
3
20:00
Jörgen Raymann Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

dinsdag 12 februari 2008

20:00
Javier Guzman TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
1
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Rooyackers, Kamps en Kamps De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mylou Frencken Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

woensdag 13 februari 2008

20:15
Rooyackers, Kamps en Kamps De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:15
Karin Bruers Theater De Veste, Delft
20:30
Olaf & Jasper Metropool, Hengelo
20:30
The Big Mo Impro Theatre Talk Show Surpris Theater PePijn, Den Haag
21:00
Club Comedy Patronaat, Haarlem
21:00
Klaas van der Eerden Patronaat, Haarlem
1

donderdag 14 februari 2008

Daniël Arends Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie en Silvester Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Comedy Explosion Paard, Den Haag
Comedy Explosion Lux, Nijmegen
1
20:00
Andre Manuel Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Kommil Foo Twentse Schouwburg, Enschede
20:15
Claudia de Breij Theater Harderwijk, Harderwijk
Foto Najib Amhali
Najib Amhali De Maaspoort, Venlo
2
1
20:15
Rooyackers, Kamps en Kamps De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Amar Diligentia, Den Haag
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 15 februari 2008

Foto Jörgen Raymann
Jörgen Raymann Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
1
Foto Najib Amhali
Najib Amhali Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:15
Purper TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rooyackers, Kamps en Kamps De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Hans Dorrestijn en Martin van Dijk Spant!, Bussum
20:30
Joep Onderdelinden TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pagina -800