CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -80
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 15 feb
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
P60
Amstelveen
do 16 feb
Jan van Besouw
Goirle
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Junushoff Theater
Wageningen
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Lievekamp
Oss
Flint
Amersfoort
De Kleine Willem
Enschede
Zaantheater
Zaandam
19:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
vr 17 feb
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Bellevue
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
De Reggehof
Goor
Zaantheater
Zaandam
1
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Flint
Amersfoort
De Warande
Turnhout
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
DNK
Assen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Het Kwartier
Stolwijk
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
DNK
Assen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Mimik
Deventer
21:15
Agnietenhof
Tiel
za 18 feb
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Parkgebouw
Rijssen
Het Kielzog
Hoogezand

woensdag 15 februari 2023

20:15
Edson Da Graça - Zoals het hoort Theater De Veste, Delft
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Flint, Amersfoort
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon De Muze, Noordwijk
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even C.C. De Werft, Geel
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Kasper van der Laan - Warm Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Wilminktheater, Enschede
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel Zaantheater, Zaandam
20:30
P60 Comedy Club P60, Amstelveen

donderdag 16 februari 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Jan van Besouw, Goirle
Jan Beuving - Restante Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Uit Het Niets Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Jannie the Showdog Theater De Storm, Winterswijk
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Flint, Amersfoort
Kim Schuddeboom - Ongeschreven De Kleine Willem, Enschede
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Zaantheater, Zaandam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rayen Panday - Focus Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Orpheus, Apeldoorn
20:00
Patrick Laureij - Live Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Scheldetheater, Terneuzen
Peter Pannekoek - Dna Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ik Ga Stuk! Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Oldenhermanns - FCKED Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Veluvine, Nunspeet
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
n00b speelt n00b De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Posttheater, Arnhem
20:30
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lotte Velvet Theater 't Pand, Gorinchem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Schouwburg Amphion, Doetinchem

vrijdag 17 februari 2023

Kirsten van Teijn - (S)experiment Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Crins - Mesthoop Theater Bellevue, Amsterdam
Nathalie Baartman - SNAK Hoftheater, Raalte
Youp van 't Hek - De laatste ronde Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Musis, Arnhem
Pieter Derks - Uit Het Niets De Reggehof, Goor
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… Zaantheater, Zaandam
1
Ronald Snijders - Een avond met mij Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Flint, Amersfoort
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad De Warande, Turnhout
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Kardol - De Situatie Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Agnietenhof, Tiel
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 DNK, Assen
20:00
Patrick Laureij - Live Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Oldenhermanns - FCKED Het Kwartier, Stolwijk
20:00
Pieter Verelst - Ten Aarzel Diligentia, Den Haag
20:00
Jay Francis Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Peter Pannekoek - Dna Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
20:15
Cabarestafette Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Cameretten - Finalistentournee Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Mouna Laroussi - Fatima Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and De Meerpaal, Dronten
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Streams Breede Beek, Nijkerk
Foto René Van Meurs - 2636
René Van Meurs - 2636 Theater De Lievekamp, Oss
1
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
n00b speelt n00b De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Posttheater, Arnhem
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy DNK, Assen
20:30
Merijn Scholten - Solo Meervaart, Amsterdam
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening Mimik, Deventer
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Agnietenhof, Tiel

zaterdag 18 februari 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Crins - Mesthoop Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Beuving - Restante Parkgebouw, Rijssen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Het Kielzog, Hoogezand
Pagina -80