CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -80
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 05 okt
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
za 06 okt
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Tuin
Leusden
S.C.C. De Enck
Oirschot
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Griffioen
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
De Meerpaal
Dronten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Parktheater
Eindhoven
C.C. Deurne
Deurne
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Veur Theater
Leidschendam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Klameare
Workum
1
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
zo 07 okt
Theater Mozaïek
Zuidlaren
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Agora Theater Druten
Druten
ma 08 okt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Floralis
Lisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 09 okt
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Klooster
Woerden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
wo 10 okt
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Veur Theater
Leidschendam
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Beun
Heiloo
Theater Sneek
Sneek
2
Zaantheater
Zaandam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
do 11 okt
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Klinker
Winschoten
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Stoep
Spijkenisse
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen

vrijdag 05 oktober 2018

20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out) ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Emilio Guzman Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zaterdag 06 oktober 2018

00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Toestanden op Podium, Bemmel
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater PePijn, Den Haag
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater de Schalm, Veldhoven
Matroesjka - Brainwash Theater De Tuin, Leusden
Bert Gabriels - Gelukzoeker S.C.C. De Enck, Oirschot
Patrick Laureij Agora Theater Druten, Druten
René van Meurs - Ik beloof niks Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Fenomeen Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - De Bovengrens Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights De Meerpaal, Dronten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?! C.C. Deurne, Deurne
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan De Schattelijn, Geertruidenberg
Alex Ploeg Ultimatum Het Veur Theater, Leidschendam
Paul de Leeuw - Vette Pech! TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Martijn Koning - Koning van de dieren
Martijn Koning - Koning van de dieren C.C. De Klameare, Workum
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Cultuurcentrum GO, Leerdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Agnietenhof, Tiel
Emilio Guzman - Kom dan! Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:00
Purper - Purper's Passie De Reggehof, Goor
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Meervaart, Amsterdam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Theaters Tilburg, Tilburg

zondag 07 oktober 2018

Matroesjka - Brainwash Theater Mozaïek, Zuidlaren
15:00
Purper - Purper's Passie Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Foto Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Harrie Jekkers - Achter De Duinen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
19:00
Alex Klaasen - Showponies Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Agora Theater Druten, Druten

maandag 08 oktober 2018

Bert Gabriels - Gelukzoeker Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij Theater Floralis, Lisse
Yentl en de Boer - Magie De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 09 oktober 2018

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Umbilical Brothers DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jo Koy - Break the Mold Tour Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater Peeriscoop, Gorinchem

woensdag 10 oktober 2018

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Vlam Het Veur Theater, Leidschendam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Posthuis Theater, Heerenveen
Matroesjka - Brainwash Posttheater, Arnhem
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Highlights Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Louise Korthals - Alles is er Theater Bouwkunde, Deventer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Agora Theater Lelystad, Lelystad
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Beun, Heiloo
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater Sneek, Sneek
2
Ton Kas - Kakmaker Zaantheater, Zaandam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Purper - Purper's Passie Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
The Umbilical Brothers Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

donderdag 11 oktober 2018

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater de Speeldoos, Baarn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Theater De Klinker, Winschoten
00:00
Sounds Niets te verliezen Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Howard Komproe - Live on stage De Meenthe, Steenwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut DeLaMar, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam Het Veur Theater, Leidschendam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Harderwijk, Harderwijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker Munttheater, Weert
René van Meurs - Ik beloof niks Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Fenomeen Lindenberg Theater, Nijmegen
Pagina -80