CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -80
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 28 nov
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
vr 29 nov
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kunstgreep
Oostzaan
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
C.C. De Pas
Heesch
00:00
Flint
Amersfoort
00:00
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
DNK
Assen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
BREStheater
Brielle
za 30 nov
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Junushoff Theater
Wageningen
Spant!
Bussum
Theater Gooiland
Hilversum
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Het Plein
West-Graftdijk
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Muze
Noordwijk
00:00
De Muze
Noordwijk
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
2
19:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Hege Fonnen
Lemmer
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Figi Theater
Zeist

donderdag 28 november 2019

20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Werftheater, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Posttheater, Arnhem
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Rietveld Theater, Delft
20:30
Edson Da Graça - Wakker Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Pieter Jouke Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Erik van Muiswinkel Schouwburg Hengelo, Hengelo

vrijdag 29 november 2019

Tineke Schouten - Highlights Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Yora Rienstra - UP Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hehobros Schouwburg Het Park, Hoorn
Beperkt Houdbaar - De Première J.C. Pardoes, Hoogwoud
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Ervaring Leidse Schouwburg, Leiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Deventer Schouwburg, Deventer
De Patrizanen - Het leven an sich De Kunstgreep, Oostzaan
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Agora Theater Lelystad, Lelystad
Karin Bruers - Love is Wonderful! De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL C.C. De Pas, Heesch
00:00
Soundos - Niets te verliezen Flint, Amersfoort
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Kom, Nieuwegein
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jacob Spoelstra C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Kulturhus Holten, Holten
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Ali B - Koorts Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Cameretten Festival (halve finale) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Enge Buren - BASTA! Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten BaronTheater, Opende
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Het Klooster, Woerden
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater Dakota, Den Haag
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa Cultura, Ede
20:15
Kaj Gorgels - Effe relativeren De Maaspoort, Venlo
20:15
Peter Heerschop Diligentia, Den Haag
1
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Daan Boom - De Eerste DNK, Assen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Agora Theater Druten, Druten
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Edson Da Graça - Wakker Rietveld Theater, Delft
20:30
Arie en Silvester - WIE?! BREStheater, Brielle

zaterdag 30 november 2019

Tineke Schouten - Highlights Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amphion, Doetinchem
Best of... Ton Kas Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Spant!, Bussum
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Gooiland, Hilversum
Lenette van Dongen - Paradijskleier Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Lochem, Lochem
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Patrizanen - Het leven an sich Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Jan Beuving - Rotatie Het Plein, West-Graftdijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL BREStheater, Brielle
00:00
Soundos - Niets te verliezen Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Trigger De Muze, Noordwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Muze, Noordwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Blauwe Kei, Veghel
2
19:30
Cameretten Festival (finale) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Wilminktheater, Enschede
20:00
Ali B - Koorts Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Enge Buren - BASTA! De Hege Fonnen, Lemmer
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater RhederArt, Dieren
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
The Silent Comedy Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Figi Theater, Zeist
Pagina -80