Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Reggehof
Goor
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Mozaïek
Zuidlaren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Floralis
Lisse
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Veur Theater
Leidschendam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Groene Engel
Oss
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Munttheater
Weert
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Vlieland
Vlieland
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
zaterdag 06 oktober 2018
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Jochen Otten - Troosten
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
20:00
Purper - Purper's Passie
De Reggehof, Goor
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Schattelijn, Geertruidenberg
Alex Ploeg Ultimatum
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Posttheater, Arnhem
Bert Gabriels - Gelukzoeker
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Pand, Gorinchem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Matroesjka - Brainwash
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Toestanden op Podium, Bemmel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Wilminktheater, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan!
Zaantheater, Zaandam
zondag 07 oktober 2018
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Agora Theater Druten, Druten
19:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Matroesjka - Brainwash
Theater Mozaïek, Zuidlaren
maandag 08 oktober 2018
Yentl en de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 09 oktober 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Het Klooster, Woerden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jo Koy - Break the Mold Tour
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 10 oktober 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Umbilical Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Posthuis Theater, Heerenveen
Matroesjka - Brainwash
Posttheater, Arnhem
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Beun, Heiloo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
donderdag 11 oktober 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Purper - Purper's Passie
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
De Poorterij, Zaltbommel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Matroesjka - Brainwash
Groene Engel, Oss
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Fenomeen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Munttheater, Weert
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Vlieland, Vlieland
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg De Kring, Roosendaal