Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Het Poorthuis
Peer
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Martiniplaza
Groningen
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Schouwburg Lochem
Lochem
19:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:15
De Muze
Noordwijk
19:00
De Muze
Noordwijk
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Chassé Theater
Breda
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
21:00
Den heuvel
Alphen
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
19:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Ins Blau
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Maaspoort
Venlo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
21:30
Allemanswaard
Amerongen
19:30
Allemanswaard
Amerongen
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Theater Sneek
Sneek
19:30
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Cultura
Ede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Venray
Venray
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
woensdag 09 december 2020
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Chris Verlaan - Man in de Maak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Parktheater, Eindhoven
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 10 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
William Boeva - B30VA
C.C. Het Poorthuis, Peer
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Martiniplaza, Groningen
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Kom, Nieuwegein
21:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Muze, Noordwijk
19:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Muze, Noordwijk
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Verelst - Amai
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Paul van Vliet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Nesim - TaBoe!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Chassé Theater, Breda
Martijn Kardol - Welkom
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Lebbis - De Ervaring
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Den heuvel, Alphen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
19:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Deventer Schouwburg, Deventer
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Enge Buren - Basta!
De Maagd, Bergen op Zoom
21:30
Enge Buren - Basta!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:15
Anuar - Eerlijk
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Ploeg - EGO
Theater Ins Blau, Leiden
vrijdag 11 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Maagd, Bergen op Zoom
Un, Dos, Stress
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Maaspoort, Venlo
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
19:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ronald Snijders - Een avond met mij
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Verelst - Amai
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cultura, Ede
20:30
Nesim - TaBoe!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
20:15
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg Venray, Venray
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Poorterij, Zaltbommel
Johan Goossens - In het beste geval
Schouwburg Venray, Venray
21:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer