Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterhotel Almelo
Almelo
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Kruisboog
Tienen
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Meenthe
Steenwijk
19:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
21:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Toegift
Den Hoorn
21:00
Den heuvel
Alphen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
C.C Warenar
Wassenaar
19:30
Chassé Theater
Breda
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
De Muze
Noordwijk
21:15
De Muze
Noordwijk
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Schouwburg Lochem
Lochem
19:00
Schouwburg Lochem
Lochem
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
Martiniplaza
Groningen
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Het Poorthuis
Peer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Werft
Geel
C.C. Deurne
Deurne
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Flint
Amersfoort
21:15
Flint
Amersfoort
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Circus
Brussel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Venray
Venray
De Poorterij
Zaltbommel
19:30
Theater De Veste
Delft
22:00
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
woensdag 09 december 2020
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theaterhotel Almelo, Almelo
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
William Boeva - B30VA
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
donderdag 10 december 2020
Alex Ploeg - EGO
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Anuar - Eerlijk
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Kruisboog, Tienen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Enge Buren - Basta!
De Maagd, Bergen op Zoom
21:30
Enge Buren - Basta!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Deventer Schouwburg, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
21:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Toegift, Den Hoorn
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Den heuvel, Alphen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Lebbis - De Ervaring
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Kardol - Welkom
C.C Warenar, Wassenaar
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Chassé Theater, Breda
19:30
Nesim - TaBoe!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Paul van Vliet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Verelst - Amai
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Muze, Noordwijk
21:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Muze, Noordwijk
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Martiniplaza, Groningen
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
William Boeva - B30VA
C.C. Het Poorthuis, Peer
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 11 december 2020
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Theater De Willem, Papendrecht
19:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
Bastiaan Ragas -een Kerstavond voor 100 van zijn beste vrienden, zeker
Agnietenhof, Tiel
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Werft, Geel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniel Sloss - Hubris
AFAS Live, Amsterdam
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
21:30
Enge Buren - Basta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:30
Enge Buren - Basta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Dok6, Panningen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Het Park, Hoorn
Inès Reg
Koninklijk Circus, Brussel
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - In het beste geval
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Poorterij, Zaltbommel
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Nesim - TaBoe!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cultura, Ede
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht