Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Veluvine
Nunspeet
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Chassé Theater
Breda
Theater de Koornbeurs
Franeker
Cpunt Theater
Hoofddorp
Mimik
Deventer
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
19:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Chassé Theater
Breda
Het Trefpunt
Warmond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cultura
Ede
Posttheater
Arnhem
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Nieuwe Kolk
Assen
Capitole
Gent
woensdag 16 februari 2022
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Omval, Diemen
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Meervaart, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
André Manuel - Sneu
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Comedy Night: Ronald Smink + Jeroen Leenders & More
Simplon, Groningen
21:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 17 februari 2022
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Domijnen, Sittard
Christel de Laat - Hoe dan?!
Veluvine, Nunspeet
Jan Beuving - Restante
Theater de Kom, Nieuwegein
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater de Speeldoos, Baarn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Chassé Theater, Breda
20:00
Jandino - Opgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jasper van Kuijk
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Sneek, Sneek
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Den heuvel, Alphen
20:30
René van Meurs - 2636
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Meervaart, Amsterdam
20:45
Finalistentournee Cameretten Festival 2021
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Chassé Theater, Breda
vrijdag 18 februari 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Koornbeurs, Franeker
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Mimik, Deventer
Martijn Crins - Mesthoop
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Uit het niets
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Chassé Theater, Breda
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
LOS - Lusten en Lasten
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Mythe, Goes
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Lebbis - De Ziel
Agnietenhof, Tiel
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Andries Tunru - In Theorie
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
René van Meurs - 2636
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Lisa Loeb - Extase
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Zaantheater, Zaandam
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Meervaart, Amsterdam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Chassé Theater, Breda
zaterdag 19 februari 2022
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Het Trefpunt, Warmond
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving - Restante
Cultura, Ede
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Posttheater, Arnhem
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Kantine Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Uit het niets
De Nieuwe Kolk, Assen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Capitole, Gent