CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -81
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 feb
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
DeMess
Naarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
za 11 feb
C.C. De Kroon
Bocholt
TOP
Bemmel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Bussel
Oosterhout
BaronTheater
Opende
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Meenthe
Steenwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Koningshof
Maassluis
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Noorderkerk
Sneek
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zo 12 feb
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
14:30
Theater De Willem
Papendrecht
15:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
ma 13 feb
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
di 14 feb
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Zinder
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
wo 15 feb
Het Parochiehuis
Delden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Fulcotheater
IJsselstein
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Lochem
Lochem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
1
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel

vrijdag 10 februari 2023

20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Flint, Amersfoort
20:15
Patrick Laureij - Live De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Musa - Schaakmat DeMess, Naarden
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Zaantheater, Zaandam
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Theater PePijn, Den Haag
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Chassé Theater, Breda
20:30
André Manuel - Sneu Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening Posttheater, Arnhem

zaterdag 11 februari 2023

Bas Birker - in blijde verachting C.C. De Kroon, Bocholt
Christel de Laat - Hoe dan?! TOP, Bemmel
Martijn Crins - Mesthoop Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jan Beuving - Restante Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - SNAK BaronTheater, Opende
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Jannie the Showdog De Meenthe, Steenwijk
Alex Ploeg - Ego Kennemer Theater, Beverwijk
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches Schaffelaartheater, Barneveld
Paulien Cornelisse - Aanstalten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Kardol - De Situatie Koningshof, Maassluis
17:00
Haroun Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines De Domijnen, Sittard
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het leven CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tafkal – What’s in a name? Part II MECC, Maastricht
20:00
Jay Francis Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
n00b speelt n00b Noorderkerk, Sneek
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Markant Uden, Uden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Spant!, Bussum
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? Flint, Amersfoort
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Patrick Laureij - Live De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Singer Theater, Laren
20:30
Haroun Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Aron Elstak - Toetje! Theater PePijn, Den Haag
20:30
Cameretten - Finalistentournee C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Mouna Laroussi - Fatima Zaantheater, Zaandam
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Perron-3, Rosmalen
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
André Manuel - Sneu Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kasper van der Laan - Warm De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zondag 12 februari 2023

Kim Schuddeboom - Ongeschreven De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Theater De Veste, Delft
12:00
Ivo Rosbeek - Paradies Theater Kerkrade, Kerkrade
14:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong Theater De Willem, Papendrecht
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Maaike Cafmeyer / Peter de Graef - Hullep! Arenberg Schouwburg, Antwerpen

maandag 13 februari 2023

20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jay Francis C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Rayen Panday - Focus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater de Kom, Nieuwegein

dinsdag 14 februari 2023

20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route De Meenthe, Steenwijk
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Zinder, Tiel
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jay Francis C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rayen Panday - Focus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Oldenhermanns - FCKED Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella DeLaMar, Amsterdam
20:30
Kasper van der Laan - Warm Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

woensdag 15 februari 2023

Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Het Parochiehuis, Delden
Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater 't Speelhuis, Helmond
Jan Beuving - Restante Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - De laatste ronde Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… Schouwburg Lochem, Lochem
Ronald Snijders - Een avond met mij Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Theater de Kom, Nieuwegein
1
Paulien Cornelisse - Aanstalten Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes De Meenthe, Steenwijk
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Cabarestafette Schouwburg Ogterop, Meppel
Pagina -81