CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -81
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 feb
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Agnietenhof
Tiel
za 12 feb
C.C. De Kroon
Bocholt
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Spant!
Bussum
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Jan van Besouw
Goirle
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kunstgreep
Oostzaan
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Munttheater
Weert
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
zo 13 feb
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ma 14 feb
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater Floralis
Lisse
di 15 feb
Theater de Mythe
Goes
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
wo 16 feb
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Mythe
Goes
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Ins Blau
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond

vrijdag 11 februari 2022

20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Cabarestafette 21-22 Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Lebbis - De Ziel Koningshof, Maassluis
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Veste, Delft
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies De Maaspoort, Venlo
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Spant!, Bussum
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe! De Meerpaal, Dronten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Anuar - Eerlijk Cultura, Ede
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Theater De Omval, Diemen
20:30
André Manuel - Sneu Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
René van Meurs - 2636 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Oldenhermanns - FCKED Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Lisa Loeb - Extase Posttheater, Arnhem
20:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy Gryphus, Vierlingsbeek
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Agnietenhof, Tiel

zaterdag 12 februari 2022

Els de Schepper - Ziet ze vliegen C.C. De Kroon, Bocholt
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Spant!, Bussum
Nathalie Baartman - SNAK Theater de Kaasfabriek , Wormer
Kirsten van Teijn - (S)experiment Jan van Besouw, Goirle
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Posttheater, Arnhem
Jan Beuving - Restante Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op De Kunstgreep, Oostzaan
Christel de Laat - Hoe dan?! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Agnietenhof, Tiel
Les Cowboys Fringants Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Jandino - Opgefokt Wilminktheater, Enschede
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed C.C. De Klameare, Workum
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Figi Theater, Zeist
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Singer Theater, Laren
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Munttheater, Weert
Sjaak Bral - De Meesterkraker Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! C.C Warenar, Wassenaar
20:15
LOS - Lusten en Lasten C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Scheldetheater, Terneuzen
20:30
André Manuel - Sneu Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Posttheater, Arnhem
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Theater De Kik, Elst
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Parktheater, Eindhoven
20:30
Zoutmus - Jungleprinter TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Oldenhermanns - FCKED Theater De Omval, Diemen
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond DeMess, Naarden
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Anuar - Eerlijk Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Theater Bellevue, Amsterdam

zondag 13 februari 2022

16:00
Comedytrain on Tour Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Comedytrain on Tour Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

maandag 14 februari 2022

Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Singer Theater, Laren
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater Floralis, Lisse

dinsdag 15 februari 2022

Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Mythe, Goes
20:00
Lebbis - De Ziel Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - 2636 ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Jandino - Opgefokt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Diligentia, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Singer Theater, Laren
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater Peeriscoop, Gorinchem

woensdag 16 februari 2022

Pieter Derks - Uit het niets Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Mythe, Goes
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - SNAK Theater Ins Blau, Leiden
Jan Beuving - Restante Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Cabarestafette 21-22 TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pagina -81