CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -81
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 23 mrt
Schaffelaartheater
Barneveld
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Deventer Schouwburg
Deventer
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
00:00
Kulturhus
Epe
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Oosterpoort
Groningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Evertshuis
Bodegraven
Junushoff Theater
Wageningen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Jan van Besouw
Goirle
Parktheater
Eindhoven
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Willem
Enschede
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
zo 24 mrt
Theater Dakota
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
ma 25 mrt
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
di 26 mrt
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Toneelschuur
Haarlem
Figi Theater
Zeist
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Griffioen
Amstelveen
ATLAS Theater
Emmen
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
wo 27 mrt
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Fulcotheater
IJsselstein
Scheldetheater
Terneuzen
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard

zaterdag 23 maart 2019

Thijs Kemperink - Bonje Schaffelaartheater, Barneveld
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek Theater Hof 88, Almelo
Yentl en de Boer - Magie Deventer Schouwburg, Deventer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Stadshoftheater Vianen, Vianen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Kulturhus, Epe
Fabian Franciscus - Vlafeest Theater De Lievekamp, Oss
Oldenhermanns - UNSEXED C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jeroen van Merwijk - Lucky De Oosterpoort, Groningen
Matroesjka - Brainwash De Schattelijn, Geertruidenberg
Patrick Laureij KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kamagurka - De grenzen van Ernst Chassé Theater, Breda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Louise Korthals - Alles is er Het Evertshuis, Bodegraven
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater De Willem, Papendrecht
Arie & Silvester - Wie?! Dok6, Panningen
Angela Groothuizen - Lueke binge Jan van Besouw, Goirle
André Manuel - DREEJKLEZOEW Parktheater, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum De Cammeleur, Dongen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de dieren Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán Theater Bellevue, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Ogterop, Meppel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg Odeon, Zwolle
Peter Pannekoek - Later was alles beter TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Willem, Enschede
19:00
Franck Dubosc Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater Kulturhus, Borne
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Max van den Burg - Paasbest Kulturhus Holten, Holten
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost Markant Uden, Uden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Diligentia, Den Haag
1
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater Sneek, Sneek
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. Martien van Doorne, Deurne

zondag 24 maart 2019

Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Theater Dakota, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek Theater Hof 88, Almelo
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:00
Cem Yilmaz AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Powl Ameerali Meervaart, Amsterdam

maandag 25 maart 2019

Richard Groenendijk - Om Alles! Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Meervaart, Amsterdam

dinsdag 26 maart 2019

00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Deventer Schouwburg, Deventer
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Bellevue, Amsterdam
Thomas Acda - Motel Parktheater, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Om Alles! Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rayen Panday - Fenomeen Toneelschuur, Haarlem
Louise Korthals - Alles is er Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Paradijskleier Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fresku - Voordat het te laat is Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theaterhotel Almelo, Almelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Lieve Scheire - Live in Nerdland De Kleine Willem, Enschede
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Speeldoos, Baarn
Javier Guzman - Guzmán Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu ATLAS Theater, Emmen
19:00
Ahmed Sylla Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Maagd, Bergen op Zoom

woensdag 27 maart 2019

00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Bellevue, Amsterdam
Thomas Acda - Motel Theater de Speeldoos, Baarn
Kommil Foo - Oogst Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nathalie Baartman - Breek Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Theater De Lievekamp, Oss
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Brigitte Kaandorp - Eh... Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Sounds Niets te verliezen Zaantheater, Zaandam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Hofnar, Valkenswaard
Johan Goossens - Vlam Theater de Blauwe Kei, Veghel
Patrick Laureij Fulcotheater, IJsselstein
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Scheldetheater, Terneuzen
Tineke Schouten - Highlights Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pagina -81