Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Ins Blau
Leiden
De Cammeleur
Dongen
Parktheater
Eindhoven
Jan van Besouw
Goirle
Dok6
Panningen
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Markant Uden
Uden
De Kleine Willem
Enschede
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
Kulturhus
Epe
Theater Bellevue
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kattendans
Bergeijk
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Kulturhus Holten
Holten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg de Lawei
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Theater Kulturhus
Borne
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Dakota
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Speeldoos
Baarn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Willem
Enschede
Figi Theater
Zeist
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Schuur
Haarlem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
ATLAS Theater
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
vrijdag 22 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Ins Blau, Leiden
zaterdag 23 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
De Cammeleur, Dongen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parktheater, Eindhoven
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
Arie & Silvester - Wie?!
Dok6, Panningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Ogterop, Meppel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Odeon, Zwolle
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
19:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kiki Schippers - Waar
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Kommil Foo - Oogst
De Kattendans, Bergeijk
Louise Korthals - Alles is er
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Kulturhus Holten, Holten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Patrick Laureij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne
Yentl en de Boer - Magie
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
zondag 24 maart 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Cem Yilmaz
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Powl Ameerali
Meervaart, Amsterdam
maandag 25 maart 2019
20:15
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Meervaart, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 26 maart 2019
19:00
Ahmed Sylla
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Rotterdam, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Speeldoos, Baarn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Kleine Willem, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
Figi Theater, Zeist
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Fenomeen
Schuur, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Acda - Motel
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
woensdag 27 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Brigitte Kaandorp - Eh...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kom, Nieuwegein
Fresku - Voordat het te laat is
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort