Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
Zaantheater
Zaandam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Kulturhus Holten
Holten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Oosterpoort
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
Kulturhus
Epe
De Kleine Willem
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Cammeleur
Dongen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater Kulturhus
Borne
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Willem
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
vrijdag 22 maart 2019
Fresku - Voordat het te laat is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Yentl en de Boer - Magie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 23 maart 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Odeon, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Junushoff Theater, Wageningen
Kiki Schippers - Waar
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Markant Uden, Uden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Sneek, Sneek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Dok6, Panningen
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Kulturhus Holten, Holten
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Druten, Druten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Ploeg Ultimatum
De Cammeleur, Dongen
Yentl en de Boer - Magie
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Chassé Theater, Breda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne
Louise Korthals - Alles is er
Het Evertshuis, Bodegraven
Kommil Foo - Oogst
De Kattendans, Bergeijk
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 24 maart 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Cem Yilmaz
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Powl Ameerali
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
maandag 25 maart 2019
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 26 maart 2019
Louise Korthals - Alles is er
Figi Theater, Zeist
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Rotterdam, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
Schuur, Haarlem
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Goudse Schouwburg, Gouda
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Kleine Willem, Enschede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Thomas Acda - Motel
Parktheater, Eindhoven
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Deventer Schouwburg, Deventer
19:00
Ahmed Sylla
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Speeldoos, Baarn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theaterhotel Almelo, Almelo
woensdag 27 maart 2019
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Spiegel, Zwolle
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Sounds Niets te verliezen
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Vlam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Scheldetheater, Terneuzen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Stoep, Spijkenisse