Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
MFC De Pluk
Geldermalsen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan de Brink
laren
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Markant Uden
Uden
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
De Weverij
Zierikzee
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Kulturhus
Borne
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Pand
Gorinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Warande
Turnhout
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. De Schakel
Waregem
Munttheater
Weert
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Poorterij
Zaltbommel
Figi Theater
Zeist
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Hofnar
Aalten
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
donderdag 19 maart 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kampanje, Den Helder
Oldenhermanns - Unsexed
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Marco Lopes - Wees blij
MFC De Pluk, Geldermalsen
Enge Buren - BASTA!
Theater Peeriscoop, Gorinchem
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Marcel Hensema - Alles in de hens
Posthuis Theater, Heerenveen
Daan Boom - De Eerste
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater aan de Brink, laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Koningshof, Maassluis
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater De Willem, Papendrecht
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Idea, Soest
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 20 maart 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theaterhotel Almelo, Almelo
Huub Stapel - Het Huwelijk
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Grof geschud - Lijmen
Kennemer Theater, Beverwijk
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Kulturhus, Borne
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podium Hoge Woerd, De Meern
Best of... Ton Kas
Deventer Schouwburg, Deventer
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Pand, Gorinchem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rayen Panday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Lochem, Lochem
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Muze, Noordwijk
Barrie Stevens - The Show Must Go On
S.C.C. De Enck, Oirschot
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Bussel, Oosterhout
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Walhalla, Rotterdam
Marco Lopes - Wees blij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Warande, Turnhout
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
Debby Petter - De liefde voorbij
De Maaspoort, Venlo
Daan Boom
De Maaspoort, Venlo
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Venray, Venray
Enge Buren - BASTA!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
The Silent Comedy
Munttheater, Weert
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
Javier Guzman - Guzmán
Figi Theater, Zeist
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Musiater, Zevenaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 21 maart 2020
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Hofnar, Aalten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Russell Howard - Respite
AFAS Live, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen