Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lievekamp
Oss
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Kik
Elst
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
12:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
16:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
19:00
Theater Dakota
Den Haag
19:30
DeLaMar
Amsterdam
World Forum Theater
Den Haag
20:30
Diligentia
Den Haag
21:00
Theater Dakota
Den Haag
21:30
DeLaMar
Amsterdam
De Warande
Turnhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
World Forum Theater
Den Haag
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
19:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Meervaart
Amsterdam
World Forum Theater
Den Haag
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
zaterdag 05 december 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:45
Comedytunes Comedynight voorstelling 1
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:15
Comedtunes Comedynight voorstelling 2
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 06 december 2020
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
12:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
16:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
maandag 07 december 2020
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Diligentia, Den Haag
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 08 december 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
De Warande, Turnhout
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Venray, Venray
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
Philippe Geubels
Posttheater, Arnhem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
woensdag 09 december 2020
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Parktheater, Eindhoven
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Kardol - Welkom
De Meenthe, Steenwijk
Chris Verlaan - Man in de Maak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Ogterop, Meppel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
William Boeva - B30VA
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
19:00
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn