CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -82
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 07 apr
Theater de Kom
Nieuwegein
Spant!
Bussum
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Schuur
Zevenbergen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Boodschap
Rijen
zo 08 apr
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
ma 09 apr
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 10 apr
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
wo 11 apr
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Vooruit
Gent
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Meervaart
Amsterdam
do 12 apr
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Leest
Waalwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Goudse Schouwburg
Gouda
1
De Muze
Noordwijk
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Jan van Besouw
Goirle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Cardo
Groesbeek
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
Fransche School Culemborg
Culemborg
1
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
013
Tilburg

zaterdag 07 april 2018

Richard Groenendijk - Om alles Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij - Nu Spant!, Bussum
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty ATLAS Theater, Emmen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater de Schuur, Zevenbergen
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Alex Klaasen - Showponies Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yentl & de Boer - Magie van Beresteyn, Veendam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Piepschuim Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Posttheater, Arnhem
20:30
Rob en Emiel- Blow me away S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels De Boodschap, Rijen

zondag 08 april 2018

Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater 't Onderdak, Sassenheim

maandag 09 april 2018

Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 10 april 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Richard Groenendijk - Om alles Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie Parktheater, Eindhoven
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Het Musiater, Zevenaar
20:30
Stefano Keizers - Erg heel Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

woensdag 11 april 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
William Boeva - Reset Vooruit, Gent
George van Houts - Kom Plot Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater 't Speelhuis, Helmond
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Kortrijk, Kortrijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Spot Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - De Onzen Theater De Veste, Delft
20:00
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg Venray, Venray
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Heppie de Peppie Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Alex Klaasen - Showponies Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Emilio Guzman - Kom dan! Meervaart, Amsterdam

donderdag 12 april 2018

Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Fenomeen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Lindenberg Theater, Nijmegen
Joep Onderdelinden - Ooit Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater De Leest, Waalwijk
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Schaffelaartheater, Barneveld
Soundos - Niets te verliezen Theater PePijn, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
René van Meurs - Ik beloof niks Theater De Veste, Delft
Johan Goossens - Vlam Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg heel Goudse Schouwburg, Gouda
1
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om alles Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Spot C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bloemen - Volle Bloei Jan van Besouw, Goirle
Ali B - Koorts Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Cardo, Groesbeek
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Fransche School Culemborg, Culemborg
1
Roué Verveer - Heppie de Peppie Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Cameretten - Finalistentournee 2017 013, Tilburg
Pagina -82