Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Werftheater
Utrecht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater PePijn
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Speeldoos
Baarn
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Sneek
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Het Kwartier
Stolwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C Warenar
Wassenaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Horst
Venhorst
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Deurne
Deurne
Theater Concordia
Enschede
De Weijer
Boxmeer
Papenstraattheater
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Het Musiater
Zevenaar
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Trefpunt
Warmond
Leidse Schouwburg
Leiden
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
C.C. Myllesweerd
Mill
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
Kulturhus Holten
Holten
Fransche School Culemborg
Culemborg
S.C.C. De Ruchte
Someren
dinsdag 25 september 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 26 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Veur Theater, Leidschendam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Patrick Laureij
Werftheater, Utrecht
Jan Beuving - Rotatie
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 27 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
De Toegift, Den Hoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hof 88, Almelo
Kiki Schippers - Waar
Theater de Speeldoos, Baarn
Alex Ploeg Ultimatum
Theaterpand Weesp, Weesp
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Verwachting, Ritthem
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Louise Korthals - Alles is er
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Aan de Slinger, Houten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kasper van der Laan / Pieter Jouke
De Maaspoort, Venlo
vrijdag 28 september 2018
Ton Kas - Kakmaker
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Boerderij, Huizen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Sneek, Sneek
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kiki Schippers - Waar
Het Kwartier, Stolwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Ploeg Ultimatum
Lindenberg Theater, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
C.C Warenar, Wassenaar
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
Louise Korthals - Alles is er
Theater Ludens, Voorburg
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lebbis - De Bovengrens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
René van Meurs - Ik beloof niks
De Horst, Venhorst
Patrick Laureij
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
C.C. Deurne, Deurne
Jan Beuving - Rotatie
Theater Concordia, Enschede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Weijer, Boxmeer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Papenstraattheater, Zwolle
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Omval, Diemen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Trevor Noah
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
ANNE & LISA - Weltschmerz
Posttheater, Arnhem
20:00
Purper - Purper's Passie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
zaterdag 29 september 2018
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Musiater, Zevenaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Hofpoort, Coevorden
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Aan de Slinger, Houten
Arie & Silvester - Wie?!
Het Trefpunt, Warmond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Myllesweerd, Mill
Louise Korthals - Alles is er
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Omval, Diemen
René van Meurs - Ik beloof niks
Kulturhus Holten, Holten
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
S.C.C. De Ruchte, Someren