Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
00:00
DNK
Assen
Diligentia
Den Haag
De Reggehof
Goor
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De tippe
Vledder
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
BREStheater
Brielle
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
S.C.C. De Enck
Oirschot
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Drommedaris
Enkhuizen
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
De Smeltkroes
Maarheeze
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
De Bogaard
Sint-Truiden
C.C. Stroud
Putten
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Arto Theater
Schoonhoven
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater Floralis
Lisse
13:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kerk Beets
Beets
15:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater Floralis
Lisse
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Meervaart
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vrijdag 23 november 2018
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Klooster, Woerden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
De Reggehof, Goor
Louise Korthals - Alles is er
De Muze, Noordwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Maaspoort, Venlo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marco Lopes - Moedt
C.C. De tippe, Vledder
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 24 november 2018
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Kiki Schippers - Waar
Theaterpand Weesp, Weesp
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Ludens, Voorburg
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Willem, Papendrecht
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Bussel, Oosterhout
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Boerderij, Huizen
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Boerderij, Huizen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Orpheus, Apeldoorn
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
theatergroep rast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Onze Henry
Het Klooster, Woerden
Matroesjka - Brainwash
Goudse Schouwburg, Gouda
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Drommedaris, Enkhuizen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Dok6, Panningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Smeltkroes, Maarheeze
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maagd, Bergen op Zoom
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Thomas Acda - Motel
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - De Bovengrens
De Bogaard, Sint-Truiden
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Stroud, Putten
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Kei, Reusel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C Warenar, Wassenaar
Arie & Silvester - Wie?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 25 november 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
13:30
Shirma sings Aretha - A Tribute
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kerk Beets, Beets
15:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Agora Theater Druten, Druten
maandag 26 november 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 27 november 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Ari Shaffir
Meervaart, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
BREStheater, Brielle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
woensdag 28 november 2018
Matroesjka - Brainwash
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag