CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -83
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 25 mrt
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
zo 26 mrt
Theater de Kampanje
Den Helder
15:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
ma 27 mrt
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
1
di 28 mrt
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Theater de Liefde
Haarlem
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
wo 29 mrt
Het Klooster
Woerden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Mimik
Deventer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
do 30 mrt
Schouwburg de Lawei
Drachten
Dok6
Panningen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Ledeltheater
Oostburg
1
Den Enghel
Bergen op Zoom
DeLaMar
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Liefde
Haarlem
20:00
Den heuvel
Alphen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 31 mrt
Dok6
Panningen
Theater 't Pand
Gorinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
DeLaMar
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld

zaterdag 25 maart 2023

20:15
André Manuel - Sneu Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Kasper van der Laan - Warm De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Meervaart, Amsterdam
20:15
nOOb - nOOb speelt nOOb De Oosterpoort, Groningen
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks Theater De Omval, Diemen
20:30
Aron Elstak - Toetje! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Chassé Theater, Breda
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Posttheater, Arnhem
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater De Leest, Waalwijk

zondag 26 maart 2023

Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Theater de Kampanje, Den Helder
15:00
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening Theater De Verbeelding, Purmerend

maandag 27 maart 2023

Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Patrick Laureij - Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Dylan Moran
Dylan Moran Meervaart, Amsterdam
1

dinsdag 28 maart 2023

Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… Schouwburg Ogterop, Meppel
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Jochem Myjer - Net alsof Theater de Liefde, Haarlem
20:00
n00b speelt n00b Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Patrick Laureij - Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dylan Moran Meervaart, Amsterdam
20:00
Helligen Henrik, Bar En Boos (cabaret, Try Out) Café de Cactus, Hengelo
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Flint, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Schouwburg Odeon, Zwolle

woensdag 29 maart 2023

Martijn Crins - Mesthoop Het Klooster, Woerden
Jan Beuving - Restante KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Foto Alex Agnew - Wake me up when it's over
Alex Agnew - Wake me up when it's over Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Derks - Uit Het Niets Oude Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Kardol - De Situatie Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Net alsof Mimik, Deventer
20:00
Cabarestafette TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Theater De Veste, Delft
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Theater Hof 88, Almelo
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Munttheater, Weert
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Figi Theater, Zeist
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Henry Van Loon - Jannie The Show Dog De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat DeLaMar, Amsterdam

donderdag 30 maart 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Schouwburg de Lawei, Drachten
Christel de Laat - Hoe dan?! Dok6, Panningen
Martijn Crins - Mesthoop ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jan Beuving - Restante Ledeltheater, Oostburg
1
Nathalie Baartman - SNAK Den Enghel, Bergen op Zoom
Alex Agnew - Wake me up when it's over DeLaMar, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Zaantheater, Zaandam
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Cameretten - Finalistentournee Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
LOS muziektheater - Lusten en Lasten Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
René Van Meurs - 2636 Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Agnietenhof, Tiel
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind Theater de Liefde, Haarlem
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Den heuvel, Alphen
20:00
Kommil Foo - Grind Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ik Ga Stuk! Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
n00b speelt n00b Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het leven Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Theater Hof 88, Almelo
20:15
Theo Maassen - Onbekend Terrein Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Patrick Laureij - Live Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Henry van Loon - Jannie the Showdog De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Oldenhermanns - FCKED Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Merijn Scholten - Solo Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 31 maart 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! Dok6, Panningen
Martijn Crins - Mesthoop Theater 't Pand, Gorinchem
Pieter Derks - Uit Het Niets Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… Theater de Schalm, Veldhoven
Andries Tunru - In Theorie Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes DeLaMar, Amsterdam
Foto TAFKAL
TAFKAL Martiniplaza, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Schaffelaartheater, Barneveld
Pagina -83