CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -83
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 nov
Theater Carrousel
Ommen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Posttheater
Arnhem
Theater de Bussel
Oosterhout
Orpheus
Apeldoorn
1
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kulturhus Irene
Notter
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
za 23 nov
00:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
C.C. De Klameare
Workum
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
1
De Wiese
Schalkwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theaters Tilburg
Tilburg
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
De Weijer
Boxmeer
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater Koningsduin
Castricum
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Ons Tejater
Lieshout
2
Theater Houten Kaap
Ouddorp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
De Skâns
Gorredijk
1
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
zo 24 nov
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Jan van Besouw
Goirle
14:30
Gebouw T
Bergen op Zoom

vrijdag 22 november 2019

Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Carrousel, Ommen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Schouwburg Odeon, Zwolle
Lebbis - De Ervaring Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Posttheater, Arnhem
De Patrizanen - Het leven an sich Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Orpheus, Apeldoorn
1
André Manuel - DREEJKLEZOEW Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! De Kattendans, Bergeijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie Agora Theater Druten, Druten
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Podium Hoge Woerd, De Meern
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Soundos - Niets te verliezen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Chassé Theater, Breda
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Verte Theater de Koornbeurs, Franeker
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry S.C.C. De Ruchte, Someren
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek Kulturhus Irene, Notter
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak ATLAS Theater, Emmen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater De Tuin, Leusden
1
20:00
Dolf Jansen Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Laura Laune Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten - Highlights Figi Theater, Zeist
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Dok6, Panningen
20:15
Enge Buren - BASTA! Flint, Amersfoort
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek Theater Idea, Soest
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum Cultura, Ede
20:15
Hehobros De Maaspoort, Venlo
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat BREStheater, Brielle
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Edson Da Graça - Wakker Posttheater, Arnhem
20:30
Anuar - EERLIJK Rietveld Theater, Delft

zaterdag 23 november 2019

00:00
Yora Rienstra - UP Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Ervaring De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij C.C. De Klameare, Workum
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 De Harmonie, Leeuwarden
De Patrizanen - Het leven an sich Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
1
Piepschuim - Grote Woorden De Wiese, Schalkwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg Ogterop, Meppel
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theaters Tilburg, Tilburg
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater De Veste, Delft
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Weijer, Boxmeer
00:00
Soundos - Niets te verliezen Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Koningsduin, Castricum
00:00
René van Meurs - Hunkert Het Klooster, Woerden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Ons Tejater, Lieshout
2
Max van den Burg - Paasbest Theater Houten Kaap, Ouddorp
Sara Kroos - Verte Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Enge Buren - BASTA! Theater de Mythe, Goes
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - Highlights Figi Theater, Zeist
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk De Meerpaal, Dronten
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live De Skâns, Gorredijk
1
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Dion Owen Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Posttheater, Arnhem
20:30
Daan Boom - De Eerste Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Een halfje Purper De Groene Zwaan, De Rijp
23:45
Late Night at Haug Comedy Club Haug, Rotterdam

zondag 24 november 2019

00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Jan van Besouw, Goirle
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee! Gebouw T, Bergen op Zoom
Pagina -83