CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -84
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 22 mrt
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Flint
Amersfoort
P60
Amstelveen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Kleine Willem
Enschede
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
do 23 mrt
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Op Maarhuizen
Winsum
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
Agnietenhof
Tiel
Parktheater
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
Goudse Schouwburg
Gouda
G.C. De Wildeman
Herent
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kattendans
Bergeijk
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DNK
Assen
20:00
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 24 mrt
Theater De Lievekamp
Oss
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Stroud
Putten
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Goudse Schouwburg
Gouda
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Perron-3
Rosmalen
C.C. Parnassos
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kattendans
Bergeijk
19:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
1
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam

woensdag 22 maart 2023

20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater De Veste, Delft
20:15
Kasper van der Laan - Warm De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Mouna Laroussi - Fatima Flint, Amersfoort
P60 Comedy Club P60, Amstelveen
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
n00b speelt n00b TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Ik Ga Stuk! De Kleine Willem, Enschede
21:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 23 maart 2023

Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - Net alsof Op Maarhuizen, Winsum
Martijn Kardol - De Situatie De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Theater De Leest, Waalwijk
Paulien Cornelisse - Aanstalten Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Theater de Spiegel, Zwolle
Andries Tunru - In Theorie Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Ploeg - Ego Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Jannie the Showdog Agnietenhof, Tiel
Peter Pannekoek - DNA Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Uit Het Niets Theaterhotel Almelo, Almelo
Youp van 't Hek - De laatste ronde Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Wake me up when it's over G.C. De Wildeman, Herent
Theo Maassen - Onbekend Terrein Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nathalie Baartman - SNAK Theater de Koornbeurs, Franeker
Jan Beuving - Restante Agora Theater Lelystad, Lelystad
Christel de Laat - Hoe dan?! De Kattendans, Bergeijk
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Kommil Foo - Grind Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Merijn Scholten - Solo Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Patrick Laureij - Live Wilminktheater, Enschede
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon DNK, Assen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Het Theater Blaricum, Blaricum
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Comedy Tunes Comedy Night Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater De Veste, Delft
20:15
Kasper van der Laan - Warm De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
René Van Meurs - 2636 Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks De Domijnen, Sittard
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
André Manuel - Sneu De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Posttheater, Arnhem
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 24 maart 2023

Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Kardol - De Situatie ATLAS Theater, Emmen
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Theater de Spiegel, Zwolle
Andries Tunru - In Theorie C.C. Stroud, Putten
Alex Ploeg - Ego Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek - DNA Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater Harderwijk, Harderwijk
Foto Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Youp van 't Hek - De laatste ronde Goudse Schouwburg, Gouda
Theo Maassen - Onbekend Terrein Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Perron-3, Rosmalen
Nathalie Baartman - SNAK C.C. Parnassos, Utrecht
Martijn Crins - Mesthoop Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Christel de Laat - Hoe dan?! De Kattendans, Bergeijk
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit De Meerpaal, Dronten
20:00
Kommil Foo - Grind Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers De Poorterij, Zaltbommel
Foto Patrick Laureij - Live
Patrick Laureij - Live Schouwburg Amphion, Doetinchem
1
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Cameretten - Finalistentournee Schouwburg Venray, Venray
20:00
Niet Schieten! - Mannen van niks Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Kasper van der Laan - Warm De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Veluvine, Nunspeet
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Koningshof, Maassluis
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Theater Dakota, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
René van Meurs - 2636 Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Zaantheater, Zaandam
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind Meervaart, Amsterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Posttheater, Arnhem
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy De Weijer, Boxmeer
20:30
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht De Toegift, Den Hoorn
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud Het Veur Theater, Leidschendam
Pagina -84