CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -84
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 08 okt
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
wo 09 okt
Parktheater
Eindhoven
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Omval
Diemen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
do 10 okt
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Munttheater
Weert
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Metropool
Hengelo
vr 11 okt
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Het Kwartier
Stolwijk
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo

dinsdag 08 oktober 2019

Jen Kirkman Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Westlandtheater De Naald, Naaldwijk

woensdag 09 oktober 2019

Best of... Ton Kas Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater PePijn, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Youp van 't Hek Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Daan Boom - De Eerste Theater Hof 88, Almelo
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het spectrum, Schijndel
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Agora Theater Druten, Druten
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

donderdag 10 oktober 2019

Best of... Ton Kas Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Stadstheater Arnhem, Arnhem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ervaring Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater Ludens, Voorburg
De Patrizanen - Het leven an sich Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater De Veste, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW Chassé Theater, Breda
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Verte C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
René van Meurs - Hunkert Theater Idea, Soest
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Urbanus Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Hehobros Theater Concordia, Enschede
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:30
Enge Buren - BASTA! Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Arie en Silvester - WIE?! Posttheater, Arnhem
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo

vrijdag 11 oktober 2019

Najib Amhali - Waar was ik? Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ervaring Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kasper van der Laan - 1 Kilo Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Podium Hoge Woerd, De Meern
De Patrizanen - Het leven an sich Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Nathalie Baartman - Breek Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Jan Beuving - Rotatie Agnietenhof, Tiel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Carrousel, Ommen
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater De Storm, Winterswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert J.C. Pardoes, Hoogwoud
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Verte Koningshof, Maassluis
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Daan Boom - De Eerste Theater De Tuin, Leusden
20:00
Comedy club Snek Het Bolwerk, Sneek
20:00
Urbanus De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
De Lama's Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Hehobros Theater Hof 88, Almelo
20:15
Stacey Esajas - SOEP! Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Musis, Arnhem
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Kwartier, Stolwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. De Pas, Heesch
20:15
Kommil Foo - Oogst Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Werftheater, Utrecht
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:30
Enge Buren - BASTA! Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Max van den Burg - Paasbest Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Kiki Schippers - Waar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Daniël Arends Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pagina -84