Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Noorderkerk
Sneek
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
DNK
Assen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
DeMess
Naarden
00:00
Singer Theater
Laren
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Junushoff Theater
Wageningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Merksem
Merksem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Reggehof
Goor
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Veste
Delft
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Papenstraattheater
Zwolle
Posttheater
Arnhem
zaterdag 07 maart 2020
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
DNK, Assen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Meervaart, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Meerpaal, Dronten
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
DeMess, Naarden
zondag 08 maart 2020
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
maandag 09 maart 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 10 maart 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Debby Petter - De liefde voorbij
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 11 maart 2020
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Debby Petter - De liefde voorbij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ed Gamble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Muze, Noordwijk
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 12 maart 2020
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem