CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -85
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 05 mrt
20:15
Cultura
Ede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Heerlen
Heerlen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 06 mrt
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater aan de Schie
Schiedam
De Spil
Roeselare
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Hofpoort
Coevorden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Ludens
Voorburg
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
De Dialoog
Ermelo
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Diligentia
Den Haag
20:00
Capitole
Gent
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
za 07 mrt
Parktheater
Eindhoven
De Weijer
Boxmeer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Belgica
Dendermonde
Flint
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
Singer Theater
Laren
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bouwkunde
Deventer
Spant!
Bussum
De Kunstgreep
Oostzaan
Kulturhus Holten
Holten
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Beneluxtheater
Berlicum
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Het Kielzog
Hoogezand

donderdag 05 maart 2020

20:15
Let's make comedy Cultura, Ede
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel DeLaMar, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater Heerlen, Heerlen
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Anuar - EERLIJK Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rayen Panday - Trigger Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Daan Boom Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Een halfje purper - Frans Mulder en Diederick Ensink - Brieven aan mij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 06 maart 2020

Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Jan van Besouw, Goirle
Claudia de Breij - NU Theater de Blauwe Kei, Veghel
Debby Petter - De liefde voorbij Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Maagd, Bergen op Zoom
Kommil Foo - Oogst Theater aan de Schie, Schiedam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken De Spil, Roeselare
Tineke Schouten - Highlights Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater Hofpoort, Coevorden
Best of... Ton Kas Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning van de toekomst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - De Ervaring Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Ludens, Voorburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken De Dialoog, Ermelo
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater PePijn, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Wees blij Werftheater, Utrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Nieuwe Kolk, Assen
Sara Kroos - Verte Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Capitole, Gent
20:00
Norman - Le spectacle de la maturité Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Agnietenhof, Tiel
20:00
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Cameretten - Finalistentournee C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby De Kattendans, Bergeijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Fresku - Voordat het te laat is Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Flint, Amersfoort
20:15
Enge Buren - BASTA! De Cammeleur, Dongen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Spant!, Bussum
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Cultura, Ede
20:15
Daniëlle Schel De Maaspoort, Venlo
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Jan van Besouw, Goirle
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première De Toegift, Den Hoorn
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Posttheater, Arnhem
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Agora Theater Druten, Druten
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Rietveld Theater, Delft
20:30
Anuar - EERLIJK KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

zaterdag 07 maart 2020

Debby Petter - De liefde voorbij Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar De Weijer, Boxmeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kommil Foo - Oogst Theater de Bussel, Oosterhout
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Belgica, Dendermonde
Rundfunk - Todesangstschrei Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning van de toekomst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Spant!, Bussum
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - DREEJKLEZOEW Kulturhus Holten, Holten
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater PePijn, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Wees blij Werftheater, Utrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Jan van Besouw, Goirle
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk Beneluxtheater, Berlicum
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Storm, Winterswijk
Rayen Panday - Trigger Theater De Storm, Winterswijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
1
20:00
Tineke Schouten - Highlights Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Het Kielzog, Hoogezand
Pagina -85