Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Maaspodium
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Koningshof
Maassluis
19:00
Koningshof
Maassluis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Het Klooster
Woerden
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:00
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
C.C. De Pas
Heesch
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Arto Theater
Schoonhoven
Anna theater
Helmond
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Scala Theater
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Beauforthuis
Austerlitz
Maaspodium
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Perron-3
Rosmalen
Perron-3
Rosmalen
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
AFAS Live
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Biekorf
Lebbeke
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
't Getouw
Mol
Wilminktheater
Enschede
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 21 november 2020
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ervaring
Markant Uden, Uden
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Freek de Jonge - Asociale afstand
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Het Klooster, Woerden
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Arie Koomen - BOE!
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Molenberg, Delfzijl
Daniëlle Schel - OK
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
21:30
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Vlamousse - Saampies
Arto Theater, Schoonhoven
Riza Tisserand
Anna theater, Helmond
zondag 22 november 2020
Man, man, man, de Podcast
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
20:00
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Beauforthuis, Austerlitz
maandag 23 november 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 24 november 2020
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 25 november 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Verelst - Amai
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Grof geschud - lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Orpheus, Apeldoorn
20:30
André Manuel - Sneu
Markant Uden, Uden
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Kiki Schippers - Meer
De Muze, Noordwijk
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Bert Gabriels - #Eindejaars2
't Getouw, Mol
donderdag 26 november 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Wilminktheater, Enschede
21:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
19:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Felix Heezemans / Jurg van Ginkel / Kristel Zweers / Silvester Zwaneve
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
Martijn Kardol - Welkom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen