Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Maaspodium
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
Parochiehuis
Aalsmeer
Podium heino
Heino
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Scala Theater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Sint-Michaëlkerk
Zuidschermer
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
19:30
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaantheater
Zaandam
Beauforthuis
Austerlitz
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Scala Theater
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
AFAS Live
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Maaspodium
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
't Getouw
Mol
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Biekorf
Lebbeke
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. De Bunder
Moorslede
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Muze
Noordwijk
19:30
De Muze
Noordwijk
DeLaMar
Amsterdam
Den heuvel
Alphen
Dok6
Panningen
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
MECC
Maastricht
21:00
Mimik
Deventer
19:00
Mimik
Deventer
zaterdag 21 november 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:15
Lebbis - De Ervaring
Markant Uden, Uden
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Parochiehuis, Aalsmeer
Chris Verlaan - Man in de Maak
Podium heino, Heino
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Posttheater, Arnhem
20:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Live in het theater - RUMAG
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Sint-Michaëlkerk, Zuidschermer
21:30
Jandino - Opgefokt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:00
Jandino - Opgefokt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Ludens, Voorburg
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theaterhotel Almelo, Almelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Zaantheater, Zaandam
zondag 22 november 2020
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Beauforthuis, Austerlitz
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
Man, man, man, de Podcast
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 23 november 2020
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
dinsdag 24 november 2020
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Martijn Kardol - Welkom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 25 november 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
't Getouw, Mol
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Meer
De Muze, Noordwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
André Manuel - Sneu
Markant Uden, Uden
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Grof geschud - lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Verelst - Amai
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 26 november 2020
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Nigel Williams
C.C. De Bunder, Moorslede
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Verelst - Amai
De Kattendans, Bergeijk
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Den heuvel, Alphen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Dok6, Panningen
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Mimik, Deventer
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
Mimik, Deventer