Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Theater PePijn
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Theater PePijn
Den Haag
C.C De Muze
Heusden-Zolder
De Kattendans
Bergeijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
C.C. De Bunder
Moorslede
Theater Bellevue
Amsterdam
Dok6
Panningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Den heuvel
Alphen
Wilminktheater
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
19:00
Mimik
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
De Muze
Noordwijk
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Mimik
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:30
De Muze
Noordwijk
21:30
Werftheater
Utrecht
C.C. De Grote Post
Oostende
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Evertshuis
Bodegraven
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Agora Theater Druten
Druten
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
C.C. De Ververij
Ronse/Renaix
14:30
Theater De Veste
Delft
19:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
De Kleine Willem
Enschede
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Venray
Venray
woensdag 25 november 2020
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
André Manuel - Sneu
Markant Uden, Uden
20:30
Grof geschud - lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 26 november 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Pieter Verelst - Amai
De Kattendans, Bergeijk
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Nigel Williams
C.C. De Bunder, Moorslede
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Dok6, Panningen
Martijn Kardol - Welkom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Den heuvel, Alphen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
Mimik, Deventer
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Felix Heezemans / Jurg van Ginkel / Kristel Zweers / Silvester Zwaneve
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Mimik, Deventer
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
21:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
vrijdag 27 november 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Grote Post, Oostende
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
Maartje & Kine - Speelbeesten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Evertshuis, Bodegraven
Nathalie Baartman - Breek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Agora Theater Druten, Druten
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Junushoff Theater, Wageningen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
William Boeva - B30VA
C.C. De Ververij, Ronse/Renaix
14:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Willem, Enschede
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Alex Ploeg - EGO
Het Klooster, Woerden
20:15
Nesim - TaBoe!
Koningshof, Maassluis
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Venray, Venray