CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -86
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 18 jan
Theater Hof 88
Almelo
De Weijer
Boxmeer
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 19 jan
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
Kukeleku
Horst
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Het Plein
West-Graftdijk
ma 20 jan
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Floralis
Lisse
di 21 jan
00:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
DNK
Assen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 22 jan
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spant!
Bussum
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Luctor et Emergo
Rilland
Musis
Arnhem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cultura
Ede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
do 23 jan
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spant!
Bussum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel

zaterdag 18 januari 2020

Murth Mossel - #NoFilter Theater Hof 88, Almelo
Rayen Panday - Trigger De Weijer, Boxmeer
Sara Kroos - Verte Flint, Amersfoort
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Marjolijn Van Kooten - Ongestoord ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Oldenhermanns - Unsexed De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Daan Boom - De Eerste Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Enge Buren - BASTA! Hoftheater, Raalte
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Edson Da Graça - Wakker Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Posttheater, Arnhem
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Martien van Doorne, Deurne
1
20:30
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 19 januari 2020

Leids cabaret festival 2020 Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Kukeleku, Horst
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Plein, West-Graftdijk

maandag 20 januari 2020

20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Floralis, Lisse

dinsdag 21 januari 2020

00:00
Yora Rienstra - UP Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater PePijn, Den Haag
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk DNK, Assen
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 22 januari 2020

Yora Rienstra - UP Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Sorry Baby Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater De Omval, Diemen
Echt Gebeurd op Reis De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Zaantheater, Zaandam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater de Blauwe Kei, Veghel
Sara Kroos - Verte Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry Luctor et Emergo, Rilland
Pieter Derks - Voor wat het waard is Musis, Arnhem
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Koorts Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Cabarestafette Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lenette van Dongen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Fresku - Voordat het te laat is Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Singer Theater, Laren
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Meervaart, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Trigger Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Javier Guzman - Guzmán Cultura, Ede
20:30
Tineke Schouten - Highlights Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Daan Boom - De Eerste Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Bergen Lacht Taverne, Bergen

donderdag 23 januari 2020

00:00
Yora Rienstra - UP Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Spant!, Bussum
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Harderwijk, Harderwijk
Lebbis - De Ervaring Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Stoep, Spijkenisse
Echt Gebeurd op Reis Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Zaantheater, Zaandam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Walhalla, Rotterdam
Murth Mossel - #NoFilter Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pagina -86