CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -86
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 24 mei
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
3
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vr 25 mei
Prinsenhof
Best
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. 't Vondel
Halle
Schouwburg Venray
Venray
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
1
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
23:00
Meervaart
Amsterdam
za 26 mei
Prinsenhof
Best
De Maaspoort
Venlo
Werftheater
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Weijer
Boxmeer
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 27 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ma 28 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 29 mei
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
wo 30 mei
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
do 31 mei
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Zaantheater
Zaandam

donderdag 24 mei 2018

Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Claudia de Breij - Nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Parktheater, Eindhoven
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
3
19:30
George van Houts - Kom Plot DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Chassé Theater, Breda
20:15
Alex Klaasen - Showponies Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ali B - KOORTS Meervaart, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

vrijdag 25 mei 2018

Nathalie Baartman - Voest Prinsenhof, Best
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
William Boeva - Reset C.C. 't Vondel, Halle
Eva Crutzen - Opslaan Als Schouwburg Venray, Venray
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Werftheater, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Vlam Flint, Amersfoort
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Claudia de Breij - Nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Koorts Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
1
Martijn Koning - Koning te rijk Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Zonder verdoving Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
23:00
Patrick Laureij / Rayen Panday / Soundos - Late Night Comedy Meervaart, Amsterdam

zaterdag 26 mei 2018

Nathalie Baartman - Voest Prinsenhof, Best
Eva Crutzen - Opslaan Als De Maaspoort, Venlo
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Werftheater, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Schoon G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
Claudia de Breij - Nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Koorts Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning te rijk Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret De Weijer, Boxmeer
19:30
Rob en Emiel- Blow me away Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Zonder verdoving Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Yentl & de Boer - Magie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen Meervaart, Amsterdam

zondag 27 mei 2018

Foto Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 28 mei 2018

Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R Martiniplaza, Groningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 29 mei 2018

Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
The Comedy Lounge - reunion Melkweg, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Chassé Theater, Breda
20:00
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Alex Klaasen - Showponies Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Zonder verdoving Theater de Purmaryn, Purmerend

woensdag 30 mei 2018

Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Zuidplein, Rotterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Bellevue, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning te rijk Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eric van Sauers - De lief en leed tour Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Theater De Veste, Delft
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Chassé Theater, Breda
20:00
Zonder verdoving Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater 't Voorhuys, Emmeloord

donderdag 31 mei 2018

Yentl & de Boer - Magie Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts Theaters Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning te rijk Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Goudse Schouwburg, Gouda
Eric van Sauers - De lief en leed tour Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
George van Houts - Kom Plot Zaantheater, Zaandam
Pagina -86