Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Veste
Delft
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
Hoftheater
Raalte
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Flint
Amersfoort
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. De Klameare
Workum
C.C. De Herbakker
Eeklo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Kik
Elst
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Goudse Schouwburg
Gouda
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
De Klif
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 15 maart 2019
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Verwachting, Ritthem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Speeldoos, Baarn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Acda - Motel
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Guzmán
Theater Carrousel, Ommen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Laureij
Theater aan de Schie, Schiedam
Fresku - Voordat het te laat is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Freek de Jonge - De Suppoost
Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Ruchte, Someren
Arie & Silvester - Wie?!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Breek
Posttheater, Arnhem
Sounds Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Theo Nijland - En de rest is onzin
Podium Hoge Woerd, De Meern
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Boxtel, Boxtel
Stefano Keizers - Erg Heel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Koningshof, Maassluis
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kennemer Theater, Beverwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Hoftheater, Raalte
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Flint, Amersfoort
ANNE & LISA - Weltschmerz
Dok6, Panningen
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kattendans, Bergeijk
Thijs Kemperink - Bonje
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Fabriek
Cacaofabriek, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
C.C. De Klameare, Workum
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Herbakker, Eeklo
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 16 maart 2019
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Marco Lopes - Moedt
Theater De Kik, Elst
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Lochem, Lochem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Veur Theater, Leidschendam
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Oosterpoort, Groningen
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou!
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Klif, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam