Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
Theater De Kik
Elst
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Jan van Besouw
Goirle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater aan de Schie
Schiedam
dinsdag 03 maart 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Debby Petter - De liefde voorbij
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Ludens, Voorburg
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schuur, Haarlem
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Zaantheater, Zaandam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lievekamp, Oss
woensdag 04 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
Best of... Ton Kas
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jeremy Ferrari
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Meerpaal, Dronten
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 05 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Kik, Elst
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Sorry Baby
Chassé Theater, Breda
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Schie, Schiedam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
René van Meurs - Hunkert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
Sara Kroos - Verte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Tony Woods
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Hoftheater, Raalte
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Cabarestafette
De Meerpaal, Dronten
20:15
Let's make comedy
Cultura, Ede
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Daan Boom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Een halfje purper - Frans Mulder en Diederick Ensink - Brieven aan mij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 06 maart 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
Claudia de Breij - NU
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maagd, Bergen op Zoom
Kommil Foo - Oogst
Theater aan de Schie, Schiedam