CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -87
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 16 mrt
Theater de Kom
Nieuwegein
HAL60
Roelofarendsveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Dakota
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Herberg de Pol
Diepenheim
Podium Hoge Woerd
De Meern
Markant Uden
Uden
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Hoftheater
Raalte
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Theater de Kampanje
Den Helder
Leidse Schouwburg
Leiden
BREStheater
Brielle
De Muze
Noordwijk
Junushoff Theater
Wageningen
van Beresteyn
Veendam
Theater de Kom
Nieuwegein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
za 17 mrt
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C Warenar
Wassenaar
De Reggehof
Goor
Theater Zuidplein
Rotterdam
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
Het Trefpunt
Warmond
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Tuin
Leusden
Bon theater
Medemblik
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Klinker
Winschoten
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Klif 12
Den Hoorn
19:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Stenge
Heinkenszand
1
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
zo 18 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ma 19 mrt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 20 mrt
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Maaspoort
Venlo
wo 21 mrt
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Kolk
Assen
Theater Ins Blau
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk

vrijdag 16 maart 2018

Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater de Kom, Nieuwegein
Foto Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio HAL60, Roelofarendsveen
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Zuidplein, Rotterdam
Soundos - Niets te verliezen Theater Dakota, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf De Harmonie, Leeuwarden
Marco Lopes - Moedt Herberg de Pol, Diepenheim
Jeroen van Merwijk - Lucky Podium Hoge Woerd, De Meern
René van Meurs - Ik beloof niks Markant Uden, Uden
Johan Goossens - Vlam Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Schie, Schiedam
Fuad Hassen - Held Hoftheater, Raalte
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Emilio Guzman - Kom dan! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om alles Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles Leidse Schouwburg, Leiden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt BREStheater, Brielle
Ali B - Koorts De Muze, Noordwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning te rijk van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Rob en Emiel- Blow me away Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels C.C. De Pas, Heesch
20:15
Zonder verdoving Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Comedy Night Cacaofabriek, Helmond
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit Fulcotheater, IJsselstein

zaterdag 17 maart 2018

Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde C.C Warenar, Wassenaar
Eva Crutzen - Opslaan Als De Reggehof, Goor
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Zuidplein, Rotterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
Soundos - Niets te verliezen Het Trefpunt, Warmond
Kirsten van Teijn - Zalf Posttheater, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Tuin, Leusden
René van Meurs - Ik beloof niks Bon theater, Medemblik
Johan Goossens - Vlam Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater de Griffioen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Richard Groenendijk - Om alles Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Koning te rijk Theater De Klinker, Winschoten
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg Venray, Venray
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - De Onzen Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty Agnietenhof, Tiel
Lebbis - De Bovengrens De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Zinin, Nijverdal
Piepschuim Klif 12, Den Hoorn
19:30
George van Houts - Kom Plot S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Foto Enge Buren - Vreemde vogels
Enge Buren - Vreemde vogels De Stenge, Heinkenszand
1
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Spant!, Bussum
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away De Maaspoort, Venlo
20:15
Percossa - BAM! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Singer Theater, Laren
20:15
Jandino Asporaat - Keihard De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Nathalie Baartman Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Het Musiater, Zevenaar
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Flint, Amersfoort
20:15
Zonder verdoving Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede

zondag 18 maart 2018

Kirsten van Teijn - Zalf De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 19 maart 2018

Stefano Keizers - Erg heel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 20 maart 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater de Speeldoos, Baarn
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tim Fransen Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Zonder verdoving ATLAS Theater, Emmen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Maaspoort, Venlo

woensdag 21 maart 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg De Kring, Roosendaal
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater aan de Schie, Schiedam
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Ins Blau, Leiden
Johan Goossens - Vlam Theater De Leest, Waalwijk
Pagina -87