CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -87
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 mei
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Dok6
Panningen
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Cammeleur
Dongen
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. De Bunder
Moorslede
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater Hofpoort
Coevorden
za 19 mei
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Westrand
Dilbeek
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Ludens
Voorburg
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
zo 20 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
1
ma 21 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Sportpaleis
Antwerpen
di 22 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Toneelschuur
Haarlem
wo 23 mei
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Wilminktheater
Enschede
Ahoy
Rotterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
3
do 24 mei
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Markant Uden
Uden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Chassé Theater
Breda
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
3
Theater Ins Blau
Leiden

vrijdag 18 mei 2018

20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners S.C.C. De Enck, Oirschot
Claudia de Breij - Nu Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Bellevue, Amsterdam
Fuad Hassen - Held Dok6, Panningen
19:30
George van Houts - Kom Plot TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Hans Aarsman - Dokter Aarsman Gigant, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen van Merwijk - Lucky Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Flint, Amersfoort
20:15
Piepschuim De Cammeleur, Dongen
Rayen Panday - Fenomeen Theater Dakota, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Rob en Emiel- Blow me away C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie Meervaart, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Diligentia, Den Haag
Thomas Smith - Strak Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater Zuidplein, Rotterdam
William Boeva - Reset C.C. De Bunder, Moorslede
20:30
Yentl & de Boer - Magie De Maaspoort, Venlo
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Hofpoort, Coevorden

zaterdag 19 mei 2018

20:00
Alex Klaasen - Showponies Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Beneatha’s Place Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater de Schalm, Veldhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Voorveghter, Hardenberg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Bellevue, Amsterdam
Fuad Hassen - Held De Kattendans, Bergeijk
19:30
George van Houts - Kom Plot Theater De Willem, Papendrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Westrand, Dilbeek
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky! Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Bovengrens De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Gooiland, Hilversum
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring Theater Ludens, Voorburg
Rayen Panday - Fenomeen Podium Mozaiek, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rob en Emiel- Blow me away Posttheater, Arnhem
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
1
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Van Der Laan & Woe - Pesetas Chassé Theater, Breda
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Yentl & de Boer - Magie Theater Kerkrade, Kerkrade
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

zondag 20 mei 2018

Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Johan Goosens Theater Zuidplein, Rotterdam
Foto Trevor Noah
Trevor Noah Ziggo Dome, Amsterdam
1

maandag 21 mei 2018

Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Jeff Dunham
Jeff Dunham Sportpaleis, Antwerpen

dinsdag 22 mei 2018

Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour Meervaart, Amsterdam
20:15
George van Houts - Kom Plot Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Zuiderstrandtheater, Den Haag
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Voest Toneelschuur, Haarlem

woensdag 23 mei 2018

20:15
Alex Klaasen - Showponies Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
George van Houts - Kom Plot Wilminktheater, Enschede
Foto Jeff Dunham
Jeff Dunham Ahoy, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook 2.0 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning te rijk Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
3

donderdag 24 mei 2018

20:15
Alex Klaasen - Showponies Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Ali B - KOORTS Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als Markant Uden, Uden
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
George van Houts - Kom Plot DeLaMar, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Zuiderstrandtheater, Den Haag
Johan Goossens - Vlam Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Bovengrens Parktheater, Eindhoven
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg Cuijk, Cuijk
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
3
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring Theater Ins Blau, Leiden
Pagina -87