CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -88
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 22 feb
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Zalencentrum De Colle
Kollum
Theater de Kampanje
Den Helder
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Diligentia
Den Haag
Energiehuis
Dordrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Lux
Nijmegen
Ziggo Dome
Amsterdam
2
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Huis van Eemnes
Eemnes
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
zo 23 feb
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
ma 24 feb
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
di 25 feb
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Musis
Arnhem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
wo 26 feb
30CC/Schouwburg
Leuven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Musis
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
DNK
Assen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Kleine Willem
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
1
do 27 feb
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
1
Theaterhotel Almelo
Almelo
Hoftheater
Raalte
00:00
De Weverij
Zierikzee
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere

zaterdag 22 februari 2020

00:00
Yora Rienstra - UP Het Evertshuis, Bodegraven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Scheldetheater, Terneuzen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Schaffelaartheater, Barneveld
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Zalencentrum De Colle, Kollum
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - De Ervaring Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Werftheater, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater Ludens, Voorburg
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Trigger Energiehuis, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1 Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast Lux, Nijmegen
Foto Dave Chappelle
Dave Chappelle Ziggo Dome, Amsterdam
2
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Daan Boom - De Eerste Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Huis van Eemnes, Eemnes
20:15
Enge Buren - BASTA! Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Max van den Burg - Paasbest Koningshof, Maassluis
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede Theater De Verbeelding, Purmerend
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Zaantheater, Zaandam
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Fransche School Culemborg, Culemborg

zondag 23 februari 2020

Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Jan Beuving - Rotatie Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

maandag 24 februari 2020

Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Rayen Panday - Trigger Theater Floralis, Lisse
20:15
Andermans veren Live! - Hoe goed wil je het hebben? De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Purmaryn, Purmerend

dinsdag 25 februari 2020

00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Musis, Arnhem
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Man, man, man, de Podcast Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Figi Theater, Zeist
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Anuar - EERLIJK Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam

woensdag 26 februari 2020

Brigitte Kaandorp - Eh... 30CC/Schouwburg, Leuven
Kasper van der Laan - 1 Kilo KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel - DREEJKLEZOEW Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Musis, Arnhem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Javier Guzman - Guzmán Het Parochiehuis, Delden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei DNK, Assen
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie ATLAS Theater, Emmen
20:00
Daan Boom - De Eerste Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Zaantheater, Zaandam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Kampanje, Den Helder
Foto Ali B - Koorts
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C Warenar, Wassenaar
20:30
New Talents of Comedy Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid De Kleine Willem, Enschede
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
1

donderdag 27 februari 2020

Ronald Goedemondt - Numero Uno Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Najib Amhali - Waar was ik? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de toekomst Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Ervaring Theater De Lievekamp, Oss
1
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theaterhotel Almelo, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW Hoftheater, Raalte
00:00
Nathalie Baartman - Breek De Weverij, Zierikzee
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Odeon, Zwolle
Rayen Panday - Trigger Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Meenthe, Steenwijk
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens Theater Sneek, Sneek
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première) De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pagina -88