CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -88
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 14 mrt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Aan de Slinger
Houten
Chassé Theater
Breda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Het Klooster
Woerden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
do 15 mrt
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Theater De Lievekamp
Oss
Het Wennekerpand
Schiedam
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
ATLAS Theater
Emmen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Genk
Genk
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Almere
Almere
Musis
Arnhem
Theaters Tilburg
Tilburg
Chassé Theater
Breda
Fulcotheater
IJsselstein
1
Leidse Schouwburg
Leiden
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wilminktheater
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Idea
Soest
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 16 mrt
Posttheater
Arnhem
C.C. Lokeren
Lokeren
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Kom
Nieuwegein
HAL60
Roelofarendsveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Dakota
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Herberg de Pol
Diepenheim
Podium Hoge Woerd
De Meern
Markant Uden
Uden
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Hoftheater
Raalte
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Theater de Kampanje
Den Helder
Leidse Schouwburg
Leiden
BREStheater
Brielle
De Muze
Noordwijk
Junushoff Theater
Wageningen
van Beresteyn
Veendam
Theater de Kom
Nieuwegein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
za 17 mrt
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C Warenar
Wassenaar
De Reggehof
Goor
Theater Zuidplein
Rotterdam

woensdag 14 maart 2018

Richard Groenendijk - Om alles Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Spot Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Nu Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot Het Klooster, Woerden
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater de Beun, Heiloo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Max van den Burg / Reinier Meijer Simplon, Groningen
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Fulcotheater, IJsselstein

donderdag 15 maart 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Spiegel, Zwolle
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
George van Houts - Kom Plot Theater De Lievekamp, Oss
Eva Crutzen - Opslaan Als Het Wennekerpand, Schiedam
Cameretten - Finalistentournee 2017 Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Jochen Otten - Troosten ATLAS Theater, Emmen
Kirsten van Teijn - Zalf Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks Het Evertshuis, Bodegraven
Johan Goossens - Vlam Theater Hof 88, Almelo
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Genk, Genk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Schie, Schiedam
Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg Almere, Almere
Richard Groenendijk - Om alles Musis, Arnhem
Pieter Derks - Spot Theaters Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles Fulcotheater, IJsselstein
1
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning te rijk De Molenberg, Delfzijl
Eric van Sauers - De lief en leed tour Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - De Afterparty Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Bovengrens De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Yentl & de Boer - Magie Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Schouwburg Lochem, Lochem
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Idea, Soest
20:00
Zonder verdoving Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Koorts Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Schouwburg Venray, Venray
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen CineCity, Vlissingen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater De Lievekamp, Oss
20:15
José Schuringa Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Rob en Emiel- Blow me away Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio DeLaMar, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:30
Buitenspel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 16 maart 2018

Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Posttheater, Arnhem
Thomas Smith - Strak C.C. Lokeren, Lokeren
Yentl & de Boer - Magie Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater de Kom, Nieuwegein
Foto Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio HAL60, Roelofarendsveen
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Zuidplein, Rotterdam
Soundos - Niets te verliezen Theater Dakota, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf De Harmonie, Leeuwarden
Marco Lopes - Moedt Herberg de Pol, Diepenheim
Jeroen van Merwijk - Lucky Podium Hoge Woerd, De Meern
René van Meurs - Ik beloof niks Markant Uden, Uden
Johan Goossens - Vlam Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Schie, Schiedam
Fuad Hassen - Held Hoftheater, Raalte
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Emilio Guzman - Kom dan! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om alles Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles Leidse Schouwburg, Leiden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt BREStheater, Brielle
Ali B - Koorts De Muze, Noordwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning te rijk van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Rob en Emiel- Blow me away Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels C.C. De Pas, Heesch
20:15
Zonder verdoving Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Comedy Night Cacaofabriek, Helmond
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit Fulcotheater, IJsselstein

zaterdag 17 maart 2018

Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde C.C Warenar, Wassenaar
Eva Crutzen - Opslaan Als De Reggehof, Goor
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Zuidplein, Rotterdam
Pagina -88