Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Idea
Soest
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Musis
Arnhem
Het Evertshuis
Bodegraven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Hof 88
Almelo
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Genk
Genk
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:15
CineCity
Vlissingen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Lievekamp
Oss
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Vorstin
Hilversum
Chassé Theater
Breda
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Fulcotheater
IJsselstein
Wilminktheater
Enschede
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Lokeren
Lokeren
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
Markant Uden
Uden
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
van Beresteyn
Veendam
Herberg de Pol
Diepenheim
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Podium Hoge Woerd
De Meern
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
Hoftheater
Raalte
Posttheater
Arnhem
HAL60
Roelofarendsveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
BREStheater
Brielle
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Spant!
Bussum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Trefpunt
Warmond
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Bon theater
Medemblik
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Singer Theater
Laren
woensdag 14 maart 2018
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 15 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Idea, Soest
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Venray, Venray
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Om alles
Musis, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Evertshuis, Bodegraven
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning te rijk
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
José Schuringa
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Johan Goossens - Vlam
Theater Hof 88, Almelo
Jochen Otten - Troosten
ATLAS Theater, Emmen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Genk, Genk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
CineCity, Vlissingen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
George van Houts - Kom Plot
Theater De Lievekamp, Oss
Fuad Hassen - Held
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
DeLaMar, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:30
Buitenspel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 16 maart 2018
20:15
Zonder verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
Yentl & de Boer - Magie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Junushoff Theater, Wageningen
Thomas Smith - Strak
C.C. Lokeren, Lokeren
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Kom, Nieuwegein
Soundos - Niets te verliezen
Theater Dakota, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om alles
Chassé Theater, Breda
René van Meurs - Ik beloof niks
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Spot
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posthuis Theater, Heerenveen
Martijn Koning - Koning te rijk
van Beresteyn, Veendam
Marco Lopes - Moedt
Herberg de Pol, Diepenheim
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Fulcotheater, IJsselstein
Jeroen van Merwijk - Lucky
Podium Hoge Woerd, De Meern
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Boerderij, Huizen
Fuad Hassen - Held
Hoftheater, Raalte
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Posttheater, Arnhem
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
HAL60, Roelofarendsveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. De Pas, Heesch
Emilio Guzman - Kom dan!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
BREStheater, Brielle
20:30
Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Koorts
De Muze, Noordwijk
zaterdag 17 maart 2018
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Soundos - Niets te verliezen
Het Trefpunt, Warmond
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg de Lawei, Drachten
René van Meurs - Ik beloof niks
Bon theater, Medemblik
Piepschuim
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Percossa - BAM!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Singer Theater, Laren