Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Spant!
Bussum
00:00
Hoftheater
Raalte
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
30CC/Schouwburg
Leuven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Mezz
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Capitole
Gent
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Hillegom
Hillegom
Theater PePijn
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Perron-3
Rosmalen
ATLAS Theater
Emmen
DNK
Assen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
zaterdag 11 januari 2020
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Zaantheater, Zaandam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Spant!, Bussum
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Hoftheater, Raalte
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es, Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De hoogte, Winsum
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Gewoon Aans - #Kiekoet
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Muze, Noordwijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Sneek, Sneek
20:15
Nabil Aoulad Ayad
De Maaspoort, Venlo
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Kees van Amstel - Een Bang Jongetje Dat Hele Enge Dingen Doet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Mylou Frencken & Dorine Wiersma - Waagstukken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 12 januari 2020
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
17:00
Alex Vizorek
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Leids cabaret festival 2020
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 januari 2020
14:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Nina De La Parra
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
dinsdag 14 januari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
30CC/Schouwburg, Leuven
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Agnietenhof, Tiel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Daan Boom - De Eerste
Munttheater, Weert
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 15 januari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Capitole, Gent
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Koornbeurs, Franeker
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Chassé Theater, Breda
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Trigger
C.C. Hillegom, Hillegom
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Flint, Amersfoort
20:00
The Silent Comedy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Het Parochiehuis, Delden
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:00
Daan Boom - De Eerste
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:15
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 16 januari 2020
00:00
Yora Rienstra - UP
Perron-3, Rosmalen
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DNK, Assen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Griffioen, Amstelveen