CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -8
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 24 apr
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Tuin
Leusden
DeLaMar
Amsterdam
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Willem
Papendrecht
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Hoftheater
Raalte
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Maaspoort
Venlo
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
Perron-3
Rosmalen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Kulturhus
Borne
Deventer Schouwburg
Deventer
S.C.C. De Ruchte
Someren
za 25 apr
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Trefpunt
Warmond
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Spant!
Bussum
Goudse Schouwburg
Gouda
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Capitole
Gent
De Meerpaal
Dronten
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Deventer Schouwburg
Deventer
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Singer Theater
Laren
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
Perron-3
Rosmalen
Theater De Kik
Elst
Theater De Leest
Waalwijk
Theaters Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
De Wiese
Schalkwijk
Podium Mozaiek
Amsterdam
zo 26 apr
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
di 28 apr
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
wo 29 apr
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Werf
Aalst
CC De Warandepoort
Tervuren
Nova Kiel
Antwerpen
C.C. Breughelzaal
Bree
De Velinx
Tongeren
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kampanje
Den Helder
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam

vrijdag 24 april 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater 't Speelhuis, Helmond
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Claudia de Breij - NU Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Schouwburg Venray, Venray
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Theater De Tuin, Leusden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights De Meenthe, Steenwijk
Silent Comedy - De ultieme cabaretbeleving De Maaspoort, Venlo
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rayen Panday - Trigger Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Kampanje, Den Helder
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Willem, Papendrecht
Enge Buren - BASTA! Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs Spant!, Bussum
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Hoftheater, Raalte
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Sorry Baby Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Silent Comedy, de hit van Lowlands De Maaspoort, Venlo
Dick Swaab Theater De Veste, Delft
Anuar - EERLIJK Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - Masterclass Geluk Perron-3, Rosmalen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Try Out Theater Kulturhus, Borne
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Deventer Schouwburg, Deventer
Cameretten - Finalistentournee S.C.C. De Ruchte, Someren

zaterdag 25 april 2020

Henry van Loon - Onze Henry TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rayen Panday - Trigger C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Blauwe Kei, Veghel
René van Meurs - Hunkert De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Try Out Theater De Omval, Diemen
Marco Lopes - Wees blij Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Breek Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Het Trefpunt, Warmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst Spant!, Bussum
Best of... Ton Kas Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst Capitole, Gent
Claudia de Breij - NU De Meerpaal, Dronten
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Orpheus, Apeldoorn
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights Deventer Schouwburg, Deventer
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Wilminktheater, Enschede
Jacques Vermeire Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater de Kom, Nieuwegein
Louise Korthals De Maaspoort, Venlo
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Hofnar, Valkenswaard
Enge Buren - BASTA! Stadstheater Arnhem, Arnhem
Eva Crutzen - Try Out Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Stefano Keizers - Sorry Baby Singer Theater, Laren
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Masterclass Geluk Perron-3, Rosmalen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater De Kik, Elst
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater De Leest, Waalwijk
Groninger Studenten Cabaret Festival Theaters Tilburg, Tilburg
The Silent Comedy Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee De Wiese, Schalkwijk
Anuar - EERLIJK Podium Mozaiek, Amsterdam

zondag 26 april 2020

Vet Kindercabaret - Kapot VET Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 28 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Leest, Waalwijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rutger Bregman Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

woensdag 29 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater De Veste, Delft
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième C.C. De Werf, Aalst
Javier Guzman - Guzmán CC De Warandepoort, Tervuren
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven Nova Kiel, Antwerpen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Breughelzaal, Bree
Kommil Foo - Oogst De Velinx, Tongeren
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout) Theater Walhalla, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Lievekamp, Oss
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Schouwburg Venray, Venray
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rundfunk - Todesangstschrei Goudse Schouwburg, Gouda
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Orpheus, Apeldoorn
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Kampanje, Den Helder
Brendan Schaub Meervaart, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Flip Noorman - Love it! Theater Bellevue, Amsterdam
Pagina -8