CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -8
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 03 dec
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Theater Sneek
Sneek
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Den Enghel
Bergen op Zoom
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Wilminktheater
Enschede
21:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
21:15
De Meerpaal
Dronten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:30
De Kattendans
Bergeijk
21:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
C.C. De Pas
Heesch
21:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Theater Sneek
Sneek
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
22:00
Meervaart
Amsterdam
vr 04 dec
Capitole
Gent
De Bogaard
Sint-Truiden
C.C. Genk
Genk
Ethias Arena
Hasselt
1
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Vestzaktheater
Son
Het Veur Theater
Leidschendam
De Maagd
Bergen op Zoom
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeMess
Naarden
19:00
Agora Theater Druten
Druten
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Koningshof
Maassluis
19:00
Posttheater
Arnhem
19:00
DNK
Assen
19:03
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:15
De Kunstgreep
Oostzaan
19:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Druten
Druten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Koningshof
Maassluis
21:00
DNK
Assen
21:00
Posttheater
Arnhem
21:15
De Kunstgreep
Oostzaan
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
Diligentia
Den Haag
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
C.C. De Pas
Heesch
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Werftheater
Utrecht
22:00
Meervaart
Amsterdam
za 05 dec
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Markant Uden
Uden
De Spil
Roeselare
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:15
Podium Victorie
Alkmaar

donderdag 03 december 2020

19:30
Tim Fransen - De mens en ik Meervaart, Amsterdam
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook C.C. De Pas, Heesch
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby HAN Campustheater, Nijmegen
19:30
Nesim - TaBoe! Werftheater, Utrecht
19:30
René van Meurs - Hunkert Theater Sneek, Sneek
19:30
Johan Goossens - In het beste geval Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! De Meerpaal, Dronten
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Den Enghel, Bergen op Zoom
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Diligentia, Den Haag
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Wilminktheater, Enschede
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! De Meerpaal, Dronten
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater 't Speelhuis, Helmond
Sanne Wallis de Vries - Heel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven De Kattendans, Bergeijk
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook C.C. De Pas, Heesch
21:30
Nesim - TaBoe! Werftheater, Utrecht
21:30
René van Meurs - Hunkert Theater Sneek, Sneek
21:30
Johan Goossens - In het beste geval Kennemer Theater, Beverwijk
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Meervaart, Amsterdam

vrijdag 04 december 2020

Kommil Foo - Oogst Capitole, Gent
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième De Bogaard, Sint-Truiden
William Boeva - B30VA C.C. Genk, Genk
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Ethias Arena, Hasselt
1
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Lievekamp, Oss
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Leidse Schouwburg, Leiden
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Karin Bruers - Love is Wonderful! Vestzaktheater, Son
Chris Verlaan - Man in de Maak Het Veur Theater, Leidschendam
Grof geschud - lijmen De Maagd, Bergen op Zoom
Maartje & Kine - Speelbeesten Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Youp van 't Hek - Korrel Zout De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer DeMess, Naarden
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Agora Theater Druten, Druten
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Koningshof, Maassluis
19:00
Rayen Panday - Trigger Posttheater, Arnhem
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip DNK, Assen
19:03
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:15
Johan Goossens - In het beste geval De Kunstgreep, Oostzaan
19:30
Jandino - Opgefokt Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Diligentia, Den Haag
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik Meervaart, Amsterdam
19:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Parktheater, Eindhoven
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook C.C. De Pas, Heesch
19:30
Nesim - TaBoe! Werftheater, Utrecht
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N) Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen C.C. De tippe, Vledder
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Maaspoort, Venlo
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lebbis - De Ervaring Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën Theater De Willem, Papendrecht
Kasper van Kooten - Speeltijd Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Sorry Baby TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Koningshof, Maassluis
21:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip DNK, Assen
21:00
Rayen Panday - Trigger Posttheater, Arnhem
21:15
Johan Goossens - In het beste geval De Kunstgreep, Oostzaan
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:30
Jandino - Opgefokt Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Diligentia, Den Haag
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Parktheater, Eindhoven
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook C.C. De Pas, Heesch
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N) Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Nesim - TaBoe! Werftheater, Utrecht
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Meervaart, Amsterdam

zaterdag 05 december 2020

Guido Weijers - De Oudejaarsconference Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Lievekamp, Oss
Kirsten van Teijn - (S)experiment De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show Markant Uden, Uden
Nigel Williams De Spil, Roeselare
15:45
Comedytunes Comedynight voorstelling 1 Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:15
Comedtunes Comedynight voorstelling 2 Podium Victorie, Alkmaar
Pagina -8