CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -89
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 18 feb
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 19 feb
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Theater Sneek
Sneek
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Markant Uden
Uden
do 20 feb
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
HAN Campustheater
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Orpheus
Apeldoorn
1
1
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
vr 21 feb
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Zaantheater
Zaandam
C.C. De tippe
Vledder
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam

dinsdag 18 februari 2020

Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Toneelschuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ali B - Koorts Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Veste, Delft
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 19 februari 2020

Marcel Hensema - Alles in de hens Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas Markant Uden, Uden
Daan Boom - De Eerste Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lebbis - De Ervaring Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ali B - Koorts Orpheus, Apeldoorn
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Figi Theater, Zeist
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Hof 88, Almelo
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Sneek, Sneek
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Markant Uden, Uden

donderdag 20 februari 2020

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Scheldetheater, Terneuzen
Martijn Koning - Koning van de toekomst Schaffelaartheater, Barneveld
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lebbis - De Ervaring Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Piepschuim - Grote Woorden HAN Campustheater, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Comedy Night Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - Highlights Martiniplaza, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Cabarestafette Orpheus, Apeldoorn
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Kursaal Oostende, Oostende
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Orpheus, Apeldoorn
1
1
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ali B - Koorts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Enge Buren - BASTA! Figi Theater, Zeist
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Hof 88, Almelo
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën Cultura, Ede
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Daan Boom - De Eerste Parktheater, Eindhoven
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Anuar - EERLIJK Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede

vrijdag 21 februari 2020

DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Yora Rienstra - UP Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Sorry Baby Zaantheater, Zaandam
Oldenhermanns - Unsexed C.C. De tippe, Vledder
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Werftheater, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater De Tuin, Leusden
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Agnietenhof, Tiel
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Parkgebouw, Rijssen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Kulturhus Holten, Holten
20:15
Tineke Schouten - Highlights Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
Pagina -89