CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -89
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 08 mei
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
wo 09 mei
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Chassé Theater
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Veste
Delft
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Meervaart
Amsterdam
do 10 mei
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 11 mei
Theater Ludens
Voorburg
Perron-3
Rosmalen
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Cultura
Nootdorp
De Domijnen
Sittard
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Willem
Papendrecht
DeMess
Naarden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Venray
Venray
Kennemer Theater
Beverwijk
1
19:30
Figi Theater
Zeist
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Oosterpoort
Groningen
za 12 mei
Boode in Bathmen
Bathmen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Theater Idea
Soest
Energiehuis
Dordrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam

dinsdag 08 mei 2018

20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival Junushoff Theater, Wageningen

woensdag 09 mei 2018

Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rayen Panday - Fenomeen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg heel Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter De Meerpaal, Dronten
Eva Crutzen - Opslaan Als Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Soundos - Niets te verliezen Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam Theater 't Speelhuis, Helmond
Fuad Hassen - Held Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om alles Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Koorts Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater De Veste, Delft
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theaters Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - De Bovengrens Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Laureij Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie Diligentia, Den Haag
20:00
Yentl & de Boer - Magie De Domijnen, Sittard
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Alex Klaasen - Showponies Zaantheater, Zaandam
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Cameretten Festival Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Leiden Cabaret Festival Finalistentour Meervaart, Amsterdam

donderdag 10 mei 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Soundos - Niets te verliezen Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theaters Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Diligentia, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Yentl & de Boer - Magie Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Marlon Kicken - BaKo Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 11 mei 2018

Nathalie Baartman - Voest Theater Ludens, Voorburg
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Perron-3, Rosmalen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring Theater Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen C.C. Cultura, Nootdorp
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter De Domijnen, Sittard
Eva Crutzen - Opslaan Als Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater De Willem, Papendrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd DeMess, Naarden
Jochen Otten - Troosten Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Vlam Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefano Keizers - Erg heel Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning te rijk Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Heppie de Peppie Kennemer Theater, Beverwijk
1
19:30
George van Houts - Kom Plot Figi Theater, Zeist
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles De Roma, Antwerpen
20:00
Alex Klaasen - Showponies Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Yentl & de Boer - Magie De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Zonder verdoving Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have De Speeldoos, Vught
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival De Oosterpoort, Groningen

zaterdag 12 mei 2018

Nathalie Baartman - Voest Boode in Bathmen, Bathmen
Murth Mossel - Pauwer Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen Theater De Kolk, Assen
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht Theater Idea, Soest
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Energiehuis, Dordrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017 Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Figi Theater, Zeist
Foto Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Bovengrens Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Zuidplein, Rotterdam
19:15
George van Houts - Kom Plot Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles De Roma, Antwerpen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Orpheus, Apeldoorn
20:00
Zonder verdoving Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Alex Klaasen - Showponies De Maaspoort, Venlo
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Spant!, Bussum
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Markant Uden, Uden
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Meervaart, Amsterdam
Pagina -89