CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -90
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 22 mrt
Diligentia
Den Haag
Singer Theater
Laren
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Cultura
Ede
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 23 mrt
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Spant!
Bussum
Flint
Amersfoort
Theater Zinin
Nijverdal
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Achterolmen
Maaseik
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Muze
Noordwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
za 24 mrt
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater Sneek
Sneek
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Theater De Omval
Diemen
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Capitole
Gent
Theaters Tilburg
Tilburg
Het Musiater
Zevenaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Munttheater
Weert
Theater De Willem
Papendrecht
Orpheus
Apeldoorn
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Diligentia
Den Haag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 25 mrt
Kukeleku
Horst
19:30
Theater Elckerlyc
Antwerpen
ma 26 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 27 mrt
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht

donderdag 22 maart 2018

Daniël Arends - De Afterparty Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens Singer Theater, Laren
Roué Verveer - Heppie de Peppie Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
George van Houts - Kom Plot Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Orpheus, Apeldoorn
20:00
Zonder verdoving De Meenthe, Steenwijk
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva De Meerpaal, Dronten
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017 Cultura, Ede
20:30
Yentl & de Boer - Magie Posttheater, Arnhem
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman Theater PePijn, Den Haag
20:30
Op Sterk Water - Hotel De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen Meervaart, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kijkt u eveb mee? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 23 maart 2018

William Boeva - Reset C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Yentl & de Boer - Magie Spant!, Bussum
George van Houts - Kom Plot Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater Zinin, Nijverdal
Eva Crutzen - Opslaan Als Singer Theater, Laren
Cameretten - Finalistentournee 2017 Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten - Troosten Fidei et Arti, Oudenbosch
Marco Lopes - Moedt Theater Walhalla, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky BREStheater, Brielle
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Achterolmen, Maaseik
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Chassé Theater, Breda
Sanne Wallis de Vries - Gut Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fuad Hassen - Held Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om alles Theaters Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Spot Theater De Lampegiet, Veenendaal
Leon van der Zanden - Kameleon Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater Harderwijk, Harderwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Muze, Noordwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ali B - Koorts Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eric van Sauers - De lief en leed tour Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - De Onzen Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Rob en Emiel- Blow me away S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Percossa - BAM! Spant!, Bussum
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
De Gestampte Meisjes - Ballen 2.0 Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde De Speeldoos, Vught
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater de Kampanje, Den Helder

zaterdag 24 maart 2018

Rob en Emiel- Blow me away Swanla Theater, Zevenhuizen
George van Houts - Kom Plot Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater de Griffioen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als Zaantheater, Zaandam
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater De Omval, Diemen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Jochen Otten - Troosten C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Marco Lopes - Moedt Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Vlam Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Jaap van der Wal - Schoon Capitole, Gent
Stefano Keizers - Erg heel Theaters Tilburg, Tilburg
Emilio Guzman - Kom dan! Het Musiater, Zevenaar
Richard Groenendijk - Om alles Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Pieter Derks - Spot Leidse Schouwburg, Leiden
Claudia de Breij - Nu Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning te rijk Munttheater, Weert
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater De Willem, Papendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - De Onzen Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Daniël Arends - De Afterparty Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Yentl & de Boer - Magie Veluvine, Nunspeet
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit C.C. Stroud, Putten
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Mylou Frencken - Zinloos zuchten De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Piepschuim Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
OOIT Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 25 maart 2018

Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Kukeleku, Horst
19:30
Rob Schneider Theater Elckerlyc, Antwerpen

maandag 26 maart 2018

André Manuel - De Onzen De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Henk Schiffmacher Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 27 maart 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Zuiderstrandtheater, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pagina -90