CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -90
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 23 dec
Diligentia
Den Haag
1
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 24 dec
20:00
Westergastheater
Amsterdam
do 26 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vr 27 dec
Meervaart
Amsterdam
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
za 28 dec
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
1
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
zo 29 dec
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater Kulturhus
Borne
ma 30 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Westergastheater
Amsterdam
di 31 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
1
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
do 02 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
vr 03 jan
Theater Karoessel
Geleen
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
za 04 jan
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Martiniplaza
Groningen
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zo 05 jan
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 06 jan
Theater Floralis
Lisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
di 07 jan
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Werftheater
Utrecht
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
AINSI
Maastricht
wo 08 jan
De Harmonie
Leeuwarden
De Stenge
Heinkenszand
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Werftheater
Utrecht
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal

maandag 23 december 2019

Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Diligentia, Den Haag
1
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 24 december 2019

20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam

donderdag 26 december 2019

Dolf Jansen - Oudejaars 2019 De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

vrijdag 27 december 2019

Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Meervaart, Amsterdam
1
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Diligentia, Den Haag
1
20:00
ComedyCloud TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Maaspoort, Venlo
20:30
Marco v/d Neut O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:30
Cameretten - Finalistentournee Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Wilko Terwijn Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Peul Jan Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zaterdag 28 december 2019

Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Diligentia, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Kattendans, Bergeijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST Het Wennekerpand, Schiedam
1
20:30
Cameretten - Finalistentournee Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Daan van der Hoeven / Tim Hartog Comedy Club Haug, Rotterdam
23:45
Late Night at Haug Comedy Club Haug, Rotterdam

zondag 29 december 2019

Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Diligentia, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Joop Vos & Maarten Saris - Helmond, Helmond: wa’n circus Cacaofabriek, Helmond
20:30
Oudejaarsshow 2019 - Vincent Bijlo & The Rossettis Theater Kulturhus, Borne

maandag 30 december 2019

Dolf Jansen - Oudejaars 2019 De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Diligentia, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Zaantheater, Zaandam
20:30
Joop Vos & Maarten Saris - Helmond, Helmond: wa’n circus Cacaofabriek, Helmond
22:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam

dinsdag 31 december 2019

Dolf Jansen - Oudejaars 2019 De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Diligentia, Den Haag
1
20:00
NYE Stand Up Show & Party at Comedy Club Haug Comedy Club Haug, Rotterdam

donderdag 02 januari 2020

Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Schouwburg De Kring, Roosendaal

vrijdag 03 januari 2020

Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater Karoessel, Geleen
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Agnietenhof, Tiel
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk Chassé Theater, Breda
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Raymond Clement Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zaterdag 04 januari 2020

Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Wesopa Weesp, Weesp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Nesterlé, Nistelrode
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Orpheus, Apeldoorn
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Martiniplaza, Groningen
1
20:00
Thomas Acda - Motel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Hof 88, Almelo
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Kattendans, Bergeijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Raymond Clement Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zondag 05 januari 2020

20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Volkskrant Comedytalenten De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 06 januari 2020

Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Floralis, Lisse
20:15
Gerard Cox - Cox, De Grote Grijze Belofte De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

dinsdag 07 januari 2020

00:00
Yora Rienstra - UP Orpheus, Apeldoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Trigger Werftheater, Utrecht
20:00
Daan Boom - De Eerste Toneelschuur, Haarlem
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek AINSI, Maastricht

woensdag 08 januari 2020

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show De Stenge, Heinkenszand
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater De Lampegiet, Veenendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pagina -90