CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -91
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 24 feb
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
Theater Sneek
Sneek
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
De Reggehof
Goor
Zaantheater
Zaandam
Theater De Klinker
Winschoten
1
Theater De Kolk
Assen
2
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Cultura
Ede
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
zo 25 feb
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Klif 12
Den Hoorn
ma 26 feb
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
di 27 feb
Toneelschuur
Haarlem
1
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
wo 28 feb
Theater Concordia
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Werf
Aalst
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
do 01 mrt
Toomler Theater
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Druten
Druten
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Perron-3
Rosmalen
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Weverij
Zierikzee
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 02 mrt
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Posttheater
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. De Plomblom
Ninove

zaterdag 24 februari 2018

Stefano Keizers - Erg heel De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan! Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Spot Theater Sneek, Sneek
Karin Bloemen - Volle Bloei Deventer Schouwburg, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk De Reggehof, Goor
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Zaantheater, Zaandam
Foto André Manuel - De Onzen
André Manuel - De Onzen Theater De Klinker, Winschoten
1
Foto Daniël Arends - De Afterparty
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Kolk, Assen
2
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Martijn Kardol Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie Bon theater, Medemblik
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
LOS - VAST Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Posttheater, Arnhem
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater De Kik, Elst
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater De Molen, Beuningen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater De Storm, Winterswijk

zondag 25 februari 2018

15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Klif 12, Den Hoorn

maandag 26 februari 2018

Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts Goudse Schouwburg, Gouda

dinsdag 27 februari 2018

Foto René van Meurs - Ik beloof niks
René van Meurs - Ik beloof niks Toneelschuur, Haarlem
1
Richard Groenendijk - Om alles Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Theater De Veste, Delft
20:00
Ali B - Koorts Theater de Mythe, Goes
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1

woensdag 28 februari 2018

Yentl & de Boer - Magie Theater Concordia, Enschede
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Werf, Aalst
Richard Groenendijk - Om alles Diligentia, Den Haag
Fresku - Welkom bij de Fresku show Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Spant!, Bussum
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Agnietenhof, Tiel
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Munttheater, Weert
20:15
Percossa - BAM! Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR Chassé Theater, Breda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen De Harmonie, Leeuwarden

donderdag 01 maart 2018

Kasper van der Laan Toomler Theater, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan Als Agora Theater Druten, Druten
Jochen Otten - Troosten Lindenberg Theater, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky Junushoff Theater, Wageningen
Stefano Keizers - Erg heel Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held Perron-3, Rosmalen
Emilio Guzman - Kom dan! Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - Nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Volle Bloei Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt De Weverij, Zierikzee
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Theater de Voorveghter, Hardenberg
Daniël Arends - De Afterparty Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Bovengrens Theater De Storm, Winterswijk
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR Parktheater, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ali B - Koorts De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Munttheater, Weert
20:15
Percossa - BAM! Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Piepschuim C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Diligentia, Den Haag
20:30
Yentl & de Boer - Magie De Kattendans, Bergeijk
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman Werftheater, Utrecht
20:30
Rob en Emiel- Blow me away De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit Koningshof, Maassluis
20:30
Fresku - Welkom bij de Fresku show Meervaart, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ik zie de bui al hangen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 02 maart 2018

Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Bouwkunde, Deventer
William Boeva - Reset Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eva Crutzen - Opslaan Als TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Cameretten - Finalistentournee 2017 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marco Lopes - Moedt Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks Theater de Schalm, Veldhoven
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Plomblom, Ninove
Pagina -91