CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -91
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 11 feb
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 12 feb
Islemunda
Rotterdam
00:00
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Flint
Amersfoort
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Cultura
Ede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Taverne
Bergen
do 13 feb
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Ogterop
Meppel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theaterhotel Almelo
Almelo
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 14 feb
Spant!
Bussum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Capitole
Gent
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Agnietenhof
Tiel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater Idea
Soest
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Spant!
Bussum
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
De Reggehof
Goor
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen

dinsdag 11 februari 2020

20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Fresku - Voordat het te laat is Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 12 februari 2020

Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference Islemunda, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater Cardo, Groesbeek
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - De Ervaring Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Flint, Amersfoort
00:00
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Marco Lopes - Wees blij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Voor wat het waard is Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Javier Guzman - Guzman Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Arjan Kleton - Met de fles grootgebracht Cultura, Ede
20:00
Van der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tineke Schouten - Highlights Munttheater, Weert
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ali B - Koorts Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
New Talents of Comedy Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Viggo Waas - De Meestervoorspeller De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Posttheater, Arnhem
21:00
Breek De Week Open Mic Night Bergen Taverne, Bergen

donderdag 13 februari 2020

DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Leest, Waalwijk
Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Nathalie Baartman - Breek Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Marco Lopes - Wees blij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater De Willem, Papendrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rayen Panday - Trigger Theater 't Speelhuis, Helmond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Ogterop, Meppel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Henry van Loon - Onze Henry Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is C.C. De Pas, Heesch
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - Highlights Munttheater, Weert
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Zaantheater, Zaandam
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Hoftheater, Raalte
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Kattendans, Bergeijk
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee C.C. Zundert, Zundert
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Posttheater, Arnhem
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 14 februari 2020

DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Capitole, Gent
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Posttheater, Arnhem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Ervaring Kennemer Theater, Beverwijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Molenberg, Delfzijl
André Manuel - DREEJKLEZOEW Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Souvenirs Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater Idea, Soest
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Jan Beuving - Rotatie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Spant!, Bussum
00:00
René van Meurs - Hunkert C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Zinin, Nijverdal
Rayen Panday - Trigger De Reggehof, Goor
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Ogterop, Meppel
Sara Kroos - Verte Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pagina -91