CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -91
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 07 dec
C.C. Stroud
Putten
De Meerpaal
Dronten
15:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
DNK
Assen
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
zo 08 dec
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
ma 09 dec
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Floralis
Lisse
di 10 dec
00:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
wo 11 dec
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Bussel
Oosterhout
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
1
00:00
Markant Uden
Uden
00:00
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Cultura
Ede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
do 12 dec
00:00
Cultura
Ede
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer

zaterdag 07 december 2019

Henry van Loon - Onze Henry C.C. Stroud, Putten
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Meerpaal, Dronten
15:00
Najib Amhali - Waar was ik? Martiniplaza, Groningen
20:00
Cameretten - Finalistentournee Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Front Line's last show of the decade LOLA050, Groningen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Martiniplaza, Groningen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth DNK, Assen
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Urbanus Orpheus, Apeldoorn
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tineke Schouten - Highlights Zaantheater, Zaandam
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Het Musiater, Zevenaar
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Ali B - Koorts Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Murth Mossel - #NoFilter Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Louise Korthals - Alles is er Meervaart, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby C.C. Zundert, Zundert
20:30
Hehobros Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Enge Buren - BASTA! Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Wesopa Weesp, Weesp
23:45
Late Night at Haug Comedy Club Haug, Rotterdam

zondag 08 december 2019

00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
17:00
Michèle Bernier Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (Reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Meervaart, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede

maandag 09 december 2019

Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater Floralis, Lisse

dinsdag 10 december 2019

00:00
Yora Rienstra - UP Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jack Vinders Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Wilminktheater, Enschede
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theaters Tilburg, Tilburg

woensdag 11 december 2019

Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Ervaring Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Parktheater, Eindhoven
1
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Markant Uden, Uden
00:00
Jan Beuving - Rotatie C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Verte Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jack Vinders Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Minoux - Moeder mag niet dood De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Hehobros Flint, Amersfoort
20:15
Daan Boom - De Eerste Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Max van den Burg - Paasbest Munttheater, Weert
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Kommil Foo - Oogst Cultura, Ede
20:30
Sean McLoughlin (UK) Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid Hofman Café, Utrecht
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Edson Da Graça - Wakker Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Junushoff Theater, Wageningen

donderdag 12 december 2019

00:00
Yora Rienstra - UP Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Schalm, Veldhoven
Daan Boom - De Eerste Schouwburg Odeon, Zwolle
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pagina -91