Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kik
Elst
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Toomler Theater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:30
De Toegift
Den Hoorn
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Veste
Delft
20:00
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Concordia
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Chassé Theater
Breda
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Weverij
Zierikzee
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. De Plomblom
Ninove
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
zaterdag 24 februari 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Kik, Elst
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Martijn Kardol
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Zaantheater, Zaandam
Jeroen van Merwijk - Lucky
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
zondag 25 februari 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Toegift, Den Hoorn
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 26 februari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 27 februari 2018
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Schuur, Haarlem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Veste, Delft
woensdag 28 februari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Werf, Aalst
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Chassé Theater, Breda
20:15
Percossa - BAM!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yentl & de Boer - Magie
Theater Concordia, Enschede
donderdag 01 maart 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Percossa - BAM!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stefano Keizers - Erg heel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Piepschuim
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Karin Bloemen - Volle Bloei
Chassé Theater, Breda
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Koningshof, Maassluis
Emilio Guzman - Kom dan!
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochen Otten - Troosten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Fuad Hassen - Held
Perron-3, Rosmalen
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ik zie de bui al hangen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Werftheater, Utrecht
vrijdag 02 maart 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Plomblom, Ninove
20:30
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
De Domijnen, Sittard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Dok6, Panningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Munttheater, Weert
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkgebouw, Rijssen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Posthuis Theater, Heerenveen
Marco Lopes - Moedt
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Kameleon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Verplicht spelen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn