Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Weverij
Zierikzee
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Posttheater
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. De Plomblom
Ninove
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Verwachting
Ritthem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Toomler Theater
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Podium Reimerswaal
Rilland
Figi Theater
Zeist
Agora Theater Druten
Druten
Flint
Amersfoort
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Het Poorthuis
Peer
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kampanje
Den Helder
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De hoogte
Winsum
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Lochem
Lochem
Wesopa Weesp
Weesp
De Maaspoort
Venlo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
donderdag 01 maart 2018
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Volle Bloei
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
20:15
Percossa - BAM!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Piepschuim
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Werftheater, Utrecht
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Koningshof, Maassluis
20:30
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ik zie de bui al hangen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 02 maart 2018
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bouwkunde, Deventer
William Boeva - Reset
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Cameretten - Finalistentournee 2017
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marco Lopes - Moedt
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Schalm, Veldhoven
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Plomblom, Ninove
Stefano Keizers - Erg heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fuad Hassen - Held
Wilminktheater, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan!
Posttheater, Arnhem
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn
Leon van der Zanden - Kameleon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkgebouw, Rijssen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Koornbeurs, Franeker
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Verwachting, Ritthem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Boxtel, Boxtel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
De Domijnen, Sittard
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Sneek, Sneek
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Dok6, Panningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Munttheater, Weert
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:30
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Verplicht spelen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 03 maart 2018
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Griffioen, Amstelveen
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Podium Reimerswaal, Rilland
Eva Crutzen - Opslaan Als
Figi Theater, Zeist
Cameretten - Finalistentournee 2017
Agora Theater Druten, Druten
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
Marco Lopes - Moedt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Ludens, Voorburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De hoogte, Winsum
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Wesopa Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel - De Onzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De Afterparty
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Spant!, Bussum
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Munttheater, Weert
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam