Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater De Kik
Elst
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Mythe
Goes
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Sneek
Sneek
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Markant Uden
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
00:00
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Den heuvel
Alphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
zaterdag 19 oktober 2019
20:00
Hehobros
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Spant!, Bussum
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Kik, Elst
20:00
Cabarestafette
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust & Leed (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Mythe, Goes
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Reggehof, Goor
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Urbanus
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Daan Boom - De Eerste
Arto Theater, Schoonhoven
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Sneek, Sneek
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agnietenhof, Tiel
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Markant Uden, Uden
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 20 oktober 2019
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Dok6, Panningen
maandag 21 oktober 2019
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 22 oktober 2019
20:30
Hehobros
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 23 oktober 2019
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Spant!, Bussum
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Ervaring
De Schattelijn, Geertruidenberg
19:45
Comedy Night: Tom Sligting + Esther van der Voort & more
Simplon, Groningen
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Best of... Ton Kas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Ledeltheater, Oostburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Hehobros
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met Anouk Kragtwijk / Chris Silo
Hofman, Utrecht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
donderdag 24 oktober 2019
20:30
Daan Boom - De Eerste
Den heuvel, Alphen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Verte
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Parktheater, Eindhoven
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kappen, Haaksbergen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Nathalie Baartman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Hoftheater, Raalte
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
vrijdag 25 oktober 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam