CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -92
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 feb
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
De Reggehof
Goor
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Flint
Amersfoort
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Veur Theater
Leidschendam
DeLaMar
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Lievekamp
Oss
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
Theaters Tilburg
Tilburg
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
za 23 feb
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Willem
Papendrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Dok6
Panningen
00:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Speeldoos
Vught
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Sneek
Sneek
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Deventer Schouwburg
Deventer
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Dok6
Panningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koningshof
Maassluis
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Meerpaal
Dronten
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
De Maaspoort
Venlo

vrijdag 22 februari 2019

Stefano Keizers - Erg Heel Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Oeloek - Droeftoeters Theater Ludens, Voorburg
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater PePijn, Den Haag
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Sounds Niets te verliezen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! De Reggehof, Goor
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater Aan de Slinger, Houten
Johan Goossens - Vlam Het Evertshuis, Bodegraven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen van Merwijk - Lucky Flint, Amersfoort
Matroesjka - Brainwash De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Laureij Theater 't Speelhuis, Helmond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Hoftheater, Raalte
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights Theater de Voorveghter, Hardenberg
Louise Korthals - Alles is er Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Het Veur Theater, Leidschendam
Anne-Marie Jung - Ram DeLaMar, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz Ledeltheater, Oostburg
Alex Ploeg Ultimatum De Kattendans, Bergeijk
Freek de Jonge - De Suppoost Theater De Lievekamp, Oss
Kiki Schippers - Waar Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Guzmán Theater De Omval, Diemen
Emilio Guzman - Kom dan! Podium Hoge Woerd, De Meern
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Zuidplein, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) van Beresteyn, Veendam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaters Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is ATLAS Theater, Emmen
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Meerpaal, Dronten
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Cultura, Ede
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest BREStheater, Brielle
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nathalie Baartman - Breek Meervaart, Amsterdam

zaterdag 23 februari 2019

00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Apollofirst Theater, Amsterdam
Thomas Acda - Motel Goudse Schouwburg, Gouda
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Diligentia, Den Haag
Maartje & Kine - Vibrato C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Nathalie Baartman - Breek Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater De Willem, Papendrecht
Yentl en de Boer - Magie Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Kom, Nieuwegein
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Oeloek - Droeftoeters Posttheater, Arnhem
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater PePijn, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Dok6, Panningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Agnietenhof, Tiel
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen van Merwijk - Lucky Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Greg Shapiro - The Madness of King Donald De Speeldoos, Vught
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights Martiniplaza, Groningen
Louise Korthals - Alles is er Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Zaantheater, Zaandam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater Sneek, Sneek
Arie & Silvester - Wie?! Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Ploeg Ultimatum Kennemer Theater, Beverwijk
Freek de Jonge - De Suppoost Theater de Koornbeurs, Franeker
Martijn Koning - Koning van de dieren Agora Theater Lelystad, Lelystad
Murth Mossel - Pauwer Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kiki Schippers - Waar Dok6, Panningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Karin Bloemen - Souvenirs Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Podium Mozaiek, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán Theater 't Pand, Gorinchem
Emilio Guzman - Kom dan! Theater de Purmaryn, Purmerend
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Koningshof, Maassluis
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Onze Henry Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Meerpaal, Dronten
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Maaspoort, Venlo
Pagina -92