CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -92
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 07 feb
Flint
Amersfoort
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Flint
Amersfoort
Theater 't Pand
Gorinchem
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het spectrum
Schijndel
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
00:00
Veluvine
Nunspeet
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Schattelijn
Geertruidenberg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Rietveld Theater
Delft
za 08 feb
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater De Storm
Winterswijk
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
Het Dorpshuis
Nigtevecht
00:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Nut Departement Makkum
Makkum
00:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
zo 09 feb
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
De Reggehof
Goor
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
14:30
Chassé Theater
Breda
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
3
ma 10 feb
Beatrix Theater
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
20:15
De Harmonie
Leeuwarden

vrijdag 07 februari 2020

Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Flint, Amersfoort
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Posthuis Theater, Heerenveen
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Ervaring Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van der Laan - 1 Kilo Flint, Amersfoort
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater 't Pand, Gorinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Agnietenhof, Tiel
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving - Rotatie Het spectrum, Schijndel
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater De Musketon, Utrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert Veluvine, Nunspeet
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rayen Panday - Trigger De Schattelijn, Geertruidenberg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sara Kroos - Verte Theater de Blauwe Kei, Veghel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten - Highlights Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Wilminktheater, Enschede
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Alex Agnew Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Diligentia, Den Haag
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Cultura, Ede
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede Werftheater, Utrecht
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Theater PePijn, Den Haag
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën De Meerpaal, Dronten
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Figi Theater, Zeist
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Rietveld Theater, Delft

zaterdag 08 februari 2020

Yora Rienstra - UP Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Foto Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Van Der Laan & Woe - Pesetas C.C. Achterolmen, Maaseik
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater De Storm, Winterswijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Ervaring Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo Het Dorpshuis, Nigtevecht
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Hofpoort, Coevorden
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Nut Departement Makkum, Makkum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Meervaart, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert Lindenberg Theater, Nijmegen
Rayen Panday - Trigger Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Man, man, man, de Podcast Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Highlights KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Jan van Besouw, Goirle
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Reggehof, Goor
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Munttheater, Weert
20:15
Daan Boom - De Eerste Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Ali B - Koorts Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Enge Buren - BASTA! van Beresteyn, Veendam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Cabarestafette Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Marcel Hensema - Alles in de hens KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede Werftheater, Utrecht
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Theater PePijn, Den Haag
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Parktheater, Eindhoven
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Max van den Burg - Paasbest C.C. De Kei, Reusel
20:30
Anuar - EERLIJK Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
HUN De Groene Zwaan, De Rijp

zondag 09 februari 2020

Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET De Reggehof, Goor
00:00
René van Meurs - Hunkert Lindenberg Theater, Nijmegen
14:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Chassé Theater, Breda
15:30
Paul van Vliet Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Man, man, man, de Podcast Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Alex Agnew
Alex Agnew DeLaMar, Amsterdam
3

maandag 10 februari 2020

Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show Beatrix Theater, Utrecht
Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? De Harmonie, Leeuwarden
Pagina -92