Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
Cultura
Ede
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Idea
Soest
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Veluvine
Nunspeet
Orpheus
Apeldoorn
Het Klooster
Woerden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Simplon
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Reggehof
Goor
Schouwburg Almere
Almere
Martiniplaza
Groningen
C.C Warenar
Wassenaar
De Weijer
Boxmeer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Spant!
Bussum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Spil
Roeselare
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
van Beresteyn
Veendam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Meerpaal
Dronten
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Posttheater
Arnhem
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Lochem
Lochem
Swanla Theater
Zevenhuizen
Bon theater
Medemblik
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Martiniplaza
Groningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Lindenberg Theater
Nijmegen
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
donderdag 19 april 2018
Pieter Derks - Spot
Scheldetheater, Terneuzen
Piepschuim
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cultura, Ede
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Diligentia, Den Haag
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Bovengrens
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochen Otten - Troosten
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Jandino - Keihard
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Idea, Soest
20:15
Henk van Huisstede
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Opslaan Als
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Veluvine, Nunspeet
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Klooster, Woerden
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
19:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
Melkweg, Amsterdam
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Arie Koomen / Jacob Spoelstra
Simplon, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 20 april 2018
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Singer Theater, Laren
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om alles
Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Fenomeen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Reggehof, Goor
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Almere, Almere
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
C.C Warenar, Wassenaar
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Pauwer
Posttheater, Arnhem
20:15
Marian Mudder - Sofa Sessies
Cultura, Ede
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan de Schie, Schiedam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Spant!, Bussum
Johan Goossens - Vlam
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater de Bussel, Oosterhout
Jeroen van Merwijk - Lucky
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
20:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Schalm, Veldhoven
Fuad Hassen - Held
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Emilio Guzman - Kom dan!
van Beresteyn, Veendam
20:00
De Bovengrens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 21 april 2018
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal