Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
19:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
20:15
Veluvine
Nunspeet
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Reggehof
Goor
De Spil
Roeselare
De Weijer
Boxmeer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bon theater
Medemblik
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Myllesweerd
Mill
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Lindenberg Theater
Nijmegen
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
donderdag 19 april 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Evertshuis, Bodegraven
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Klooster, Woerden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
20:15
Jandino - Keihard
Meervaart, Amsterdam
19:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
Melkweg, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Scheldetheater, Terneuzen
Rayen Panday - Fenomeen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Arie Koomen / Jacob Spoelstra
Simplon, Groningen
Piepschuim
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Henk van Huisstede
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Speeldoos, Baarn
Johan Goossens - Vlam
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Erg heel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Hof 88, Almelo
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Idea, Soest
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Veluvine, Nunspeet
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 20 april 2018
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
C.C Warenar, Wassenaar
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Marian Mudder - Sofa Sessies
Cultura, Ede
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Reggehof, Goor
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Fenomeen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Orpheus, Apeldoorn
Murth Mossel - Pauwer
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Almere, Almere
20:00
De Bovengrens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Singer Theater, Laren
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Spant!, Bussum
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fuad Hassen - Held
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Aan de Slinger, Houten
Jochen Otten - Troosten
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Storm, Winterswijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
van Beresteyn, Veendam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Johan Goossens - Vlam
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 21 april 2018
Jochen Otten - Troosten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Fuad Hassen - Held
C.C. Myllesweerd, Mill
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Johan Goossens - Vlam
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:30
Eddie Izzard: Work In Progress (try out - late night)
Effenaar, Eindhoven
20:30
Eddie Izzard
Effenaar, Eindhoven
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Cameretten - Finalistentournee 2017
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen