Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Reggehof
Goor
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
BREStheater
Brielle
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Evertshuis
Bodegraven
Flint
Amersfoort
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Hoftheater
Raalte
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Ledeltheater
Oostburg
De Kattendans
Bergeijk
De Meerpaal
Dronten
Dok6
Panningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Maaspoort
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater De Willem
Papendrecht
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Dok6
Panningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Mozaiek
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Agnietenhof
Tiel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Ludens
Voorburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Speeldoos
Vught
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
Koningshof
Maassluis
vrijdag 22 februari 2019
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Stefano Keizers - Erg Heel
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Sounds Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Spant!, Bussum
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Reggehof, Goor
Pieter Derks - Voor wat het waard is
ATLAS Theater, Emmen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Theater 't Speelhuis, Helmond
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Posttheater, Arnhem
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
BREStheater, Brielle
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Bussel, Oosterhout
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kiki Schippers - Waar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Vlam
Het Evertshuis, Bodegraven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Omval, Diemen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Verwachting, Ritthem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Hoftheater, Raalte
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
van Beresteyn, Veendam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Emilio Guzman - Kom dan!
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Schie, Schiedam
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Anne-Marie Jung - Ram
DeLaMar, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Veur Theater, Leidschendam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Ledeltheater, Oostburg
Alex Ploeg Ultimatum
De Kattendans, Bergeijk
zaterdag 23 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Dok6, Panningen
Yentl en de Boer - Magie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
20:00
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
Thomas Acda - Motel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Thijs van de Meeberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Sneek, Sneek
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Willem, Papendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Ik beloof niks
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Arto Theater, Schoonhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Kom, Nieuwegein
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio
Theater Berkelland, Eibergen
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Ogterop, Meppel
Murth Mossel - Pauwer
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kiki Schippers - Waar
Dok6, Panningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Podium Mozaiek, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Agnietenhof, Tiel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Beuving - Rotatie
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Speeldoos, Vught
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Omval, Diemen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Koningshof, Maassluis