CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -93
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 01 feb
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
zo 02 feb
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
14:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
ma 03 feb
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
di 04 feb
Wilminktheater
Enschede
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
wo 05 feb
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Deventer Schouwburg
Deventer
Hoftheater
Raalte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Walhalla
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
do 06 feb
Theater de Mythe
Goes
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater De Lievekamp
Oss
Sense
Dokkum
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agnietenhof
Tiel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Den heuvel
Alphen
1
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
2
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen

zaterdag 01 februari 2020

20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Zaantheater, Zaandam
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater PePijn, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Paasbest Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten C.C. Martien van Doorne, Deurne

zondag 02 februari 2020

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Fulcotheater, IJsselstein
14:30
Gerard Cox - De grote grijze belofte De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur

maandag 03 februari 2020

00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference Theater Dakota, Den Haag
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Diligentia, Den Haag

dinsdag 04 februari 2020

Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Wilminktheater, Enschede
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Parktheater, Eindhoven
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Diligentia, Den Haag
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Kom, Nieuwegein

woensdag 05 februari 2020

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de toekomst Hoftheater, Raalte
Lenette van Dongen - Paradijskleier KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Wilminktheater, Enschede
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Ali B - Koorts Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Agnietenhof, Tiel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Lebbis - De Ervaring - De Bovengrens II Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - Highlights Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
The Silent Comedy Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Zaantheater, Zaandam
20:15
Enge Buren - BASTA! De Meenthe, Steenwijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Martijn Kardol - welkom Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Daan Boom - De Eerste Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Martijn Kardol - Welkom Schouwburg Hengelo, Hengelo

donderdag 06 februari 2020

DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Theater de Mythe, Goes
00:00
Yora Rienstra - UP Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de toekomst Sense, Dokkum
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Molenberg, Delfzijl
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Agnietenhof, Tiel
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater de Koornbeurs, Franeker
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Den heuvel, Alphen
1
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rayen Panday - Trigger Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sara Kroos - Verte Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is Parktheater, Eindhoven
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Theater de Mythe, Goes
20:00
Lonneke Dort - Na de lieve vrede Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - Highlights Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Marco Lopes - Wees blij 't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Cameretten - Finalistentournee Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
The Silent Comedy Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Daan Boom - De Eerste Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Ali B - Koorts Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Flint, Amersfoort
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Verwachting, Ritthem
2
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller ATLAS Theater, Emmen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Max van den Burg - Paasbest De Kleine Willem, Enschede
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Zaantheater, Zaandam
20:30
Fuad Hassen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pagina -93