Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
De Kleine Willem
Enschede
De Toegift
Den Hoorn
Chassé Theater
Breda
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Crea
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
van Beresteyn
Veendam
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
Spant!
Bussum
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater De Omval
Diemen
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
De Reggehof
Goor
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
donderdag 30 januari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Lebbis - De Ervaring
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Klooster, Woerden
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Willem, Enschede
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Toegift, Den Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Verte
ATLAS Theater, Emmen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Mythe, Goes
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Dok6, Panningen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meerpaal, Dronten
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Victor Luis van Es
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 31 januari 2020
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Zaantheater, Zaandam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Meerpaal, Dronten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Spant!, Bussum
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Kantine Walhalla, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Pand, Gorinchem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Omval, Diemen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Verte
Orpheus, Apeldoorn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Reggehof, Goor
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Arne de Wit / Carla Wijnen / Miriam Wijnen
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agnietenhof, Tiel
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Figi Theater, Zeist
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Anuar - EERLIJK
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zaterdag 01 februari 2020
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen