CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -94
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 04 apr
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Munttheater
Weert
Theater de Bussel
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Lievekamp
Oss
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Molenberg
Delfzijl
Junushoff Theater
Wageningen
Podium Boxtel
Boxtel
Theater de Mythe
Goes
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Parktheater
Eindhoven
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Eendracht
Gemert
1
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vr 05 apr
Orpheus
Apeldoorn
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
BREStheater
Brielle
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Toegift
Den Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Theater PePijn
Den Haag
1
00:00
Dok6
Panningen
De Cammeleur
Dongen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
De Meenthe
Steenwijk
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Lievekamp
Oss
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Reggehof
Goor
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Gooiland
Hilversum
C.C. De Pas
Heesch
De Klif
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Omval
Diemen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Spiegel
Zwolle
1
De Meerpaal
Dronten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
18:00
Koninklijk Circus
Brussel

donderdag 04 april 2019

Nabil Aoulad Ayad - Monopoly C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Yentl en de Boer - Magie Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Munttheater, Weert
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Bussel, Oosterhout
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Matroesjka - Brainwash Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kamagurka - De grenzen van Ernst Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - Nu Theater De Lievekamp, Oss
Tineke Schouten - Highlights TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Louise Korthals - Alles is er Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Molenberg, Delfzijl
Fresku - Voordat het te laat is Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Podium Boxtel, Boxtel
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Mythe, Goes
André Manuel - DREEJKLEZOEW Het Musiater, Zevenaar
Alex Ploeg Ultimatum Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Martijn Koning - Koning van de dieren Fulcotheater, IJsselstein
Murth Mossel - Pauwer Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg Ogterop, Meppel
Kiki Schippers - Waar Podium Hoge Woerd, De Meern
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Blauwe Kei, Veghel
Kasper van der Laan - Gewapend karton Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater Cardo, Groesbeek
Javier Guzman - Guzmán Theater de Kappen, Haaksbergen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Voorveghter, Hardenberg
De Partizanen - Het leven an sich Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater de Speeldoos, Baarn
Ali B - Koorts Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Chassé Theater, Breda
20:00
Kamagurka - de grenzen van de ernst Cacaofabriek, Helmond
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Kommil Foo - Oogst Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise) ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Eendracht, Gemert
1
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED De Maaspoort, Venlo
20:15
Nathalie Baartman - Breek Cultura, Ede
20:15
Rayen Panday - Fenomeen Meervaart, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

vrijdag 05 april 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Bijna Fransche School Culemborg, Culemborg
Thomas Acda - Motel Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dorine Wiersma - Gaan we katten? C.C. Parnassos, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Ludens, Voorburg
Sjaak Bral - Sex met Sjaak BREStheater, Brielle
Thijs Kemperink - Bonje Schaffelaartheater, Barneveld
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Nathalie Baartman - Breek Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 De Toegift, Den Hoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yentl en de Boer - Magie Scheldetheater, Terneuzen
Brigitte Kaandorp - Eh... Agnietenhof, Tiel
Foto Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater PePijn, Den Haag
1
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Dok6, Panningen
Oldenhermanns - UNSEXED De Cammeleur, Dongen
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Harderwijk, Harderwijk
Johan Goossens - Vlam Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Meenthe, Steenwijk
Matroesjka - Brainwash Wilminktheater, Enschede
Kamagurka - De grenzen van Ernst De Oosterpoort, Groningen
Rayen Panday - Fenomeen Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Claudia de Breij - Nu Theater De Lievekamp, Oss
Tineke Schouten - Highlights TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Louise Korthals - Alles is er Theater de Stoep, Spijkenisse
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) De Reggehof, Goor
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fresku - Voordat het te laat is Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Kennemer Theater, Beverwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater Gooiland, Hilversum
Arie & Silvester - Wie?! C.C. De Pas, Heesch
Angela Groothuizen - Lueke binge De Klif, Nijmegen
André Manuel - DREEJKLEZOEW DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Alex Ploeg Ultimatum Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Zinin, Nijverdal
Murth Mossel - Pauwer Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Leidse Schouwburg, Leiden
Kiki Schippers - Waar Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Fidei et Arti, Oudenbosch
Javier Guzman - Guzmán Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Voorveghter, Hardenberg
Emilio Guzman - Kom dan! S.C.C. De Ruchte, Someren
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater de Spiegel, Zwolle
1
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Meerpaal, Dronten
Ali B - Koorts Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Nieuwe Kolk, Assen
18:00
Jean-Marie Bigard Koninklijk Circus, Brussel
Pagina -94